Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1935
- Woonoppervlakte
- 259 m²
Koningin Wilhelminaweg 126 A is een appartement in Maartensdijk, gebouwd in 1935. De woning heeft een woonoppervlakte van 259 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €814.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Koningin Wilhelminaweg 126 A
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.8 kmSupermarkt
2.2 kmHuisarts
2.1 kmTreinstation
3.7 kmSnelweg oprit
1 kmKinderdagverblijf
1.8 kmMiddelbare school
1.9 kmApotheek
2.2 kmZiekenhuis
6.8 kmRestaurant
1.7 kmCafé
4.7 kmBibliotheek
2 kmBioscoop
8.4 kmDe gemiddelde woningwaarde in Maartensdijk Buitengebied is €814.000. Dat komt neer op circa €3.143 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKoningin Wilhelminaweg 126 A is een appartement van 259 m² in de wijk Maartensdijk Buitengebied. De buurt telt 72 woningen. Daarvan is 65% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 33 inwoners per km².
Koningin Wilhelminaweg 126 A is een appartement in Maartensdijk Buitengebied, gebouwd in 1935 (91 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Koningin Wilhelminaweg 126 A heeft 259 m² woonoppervlakte. In Maartensdijk Buitengebied ligt de gemiddelde woningwaarde op €814.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Maartensdijk Buitengebied in Maartensdijk (Utrecht) kenmerkt zich door 200 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €814.000, 65% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.
Vanuit Koningin Wilhelminaweg 126 A in Maartensdijk Buitengebied bereik je: supermarkt op 2.2 km, basisschool op 1.8 km, huisarts op 2.1 km, treinstation op 3.7 km, snelwegoprit op 1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Koningin Wilhelminaweg 126 A: ziekenhuis op 6.8 km, apotheek op 2.2 km, kinderdagverblijf op 1.8 km, middelbare school op 1.9 km.
Recreatie nabij Maartensdijk Buitengebied: restaurant (1.7 km), cafe (4.7 km).
Een woningrapport voor Koningin Wilhelminaweg 126 A bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Maartensdijk Buitengebied. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1935, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.