Maisonnette (appartement) Burgemeester Van den Helmlaan 85 Maarssen

Burgemeester Van den Helmlaan 85, 3604 CE Maarssen

149 m² Bouwjaar 2011 4 kamers 3 slaapkamers Label A+

Burgemeester Van den Helmlaan 85 is een maisonnette (appartement) in Maarssen, gebouwd in 2011. De woning heeft een woonoppervlakte van 149 m² en 4 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €671.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2011
Woonoppervlakte
149 m²
Inhoud
535 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€760.000 tot €860.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, aan vaarwater, beschutte ligging, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Burgemeester Van den Helmlaan 85

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Burgemeester Van den Helmlaan 85

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
80.73 kWh/m²
Primaire fossiele energie
94.04 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
17.79 kg/m²

Parkeertype
Op afgesloten terrein, op eigen terrein, openbaar parkeren en parkeergarage
Op eigen terrein
Ja
Garage
Parkeerkelder en parkeerplaats

Bereikbaarheid in Maarssen

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.7 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

4.6 km

Buurtinformatie in Maarssen

755 Inwoners
295 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
302 Woningvoorraad
€671.000 Gem. woningwaarde Hogebrug
87% Koopwoningen
7.824 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Burgemeester Van den Helmlaan 85

Vergelijkbare woningen in Maarssen

Veelgestelde vragen over Burgemeester Van den Helmlaan 85

Wat is de geschatte woningwaarde van Burgemeester Van den Helmlaan 85?

De prijsindicatie voor Burgemeester Van den Helmlaan 85 ligt rond €760.000 tot €860.000. De gemiddelde woningwaarde in Hogebrug is €671.000. Dat komt neer op circa €4.503 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Burgemeester Van den Helmlaan 85 zich tot de wijk Hogebrug?

Burgemeester Van den Helmlaan 85 is een maisonnette (appartement) van 149 m² in de wijk Hogebrug. De buurt telt 302 woningen. Daarvan is 87% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.824 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Burgemeester Van den Helmlaan 85?

Burgemeester Van den Helmlaan 85 is een maisonnette (appartement) in Hogebrug, gebouwd in 2011 (15 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Burgemeester Van den Helmlaan 85 vergeleken met de buurt?

Burgemeester Van den Helmlaan 85 heeft 149 m² woonoppervlakte en 535 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 37 m² per kamer. In Hogebrug ligt de gemiddelde woningwaarde op €671.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Burgemeester Van den Helmlaan 85 en wat betekent dat?

Burgemeester Van den Helmlaan 85 heeft energielabel A+. Geldig tot 2035-02-24. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 17.79 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Burgemeester Van den Helmlaan 85?

Burgemeester Van den Helmlaan 85 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Hogebrug?

De wijk Hogebrug in Maarssen (Utrecht) kenmerkt zich door 755 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €671.000, 87% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Hogebrug?