Tussenwoning Burgemeester Cambier van Nootenstraat 36 Maarssen

Burgemeester Cambier van Nootenstraat 36, 3604 AK Maarssen

92 m² Bouwjaar 1930 5 kamers 4 slaapkamers Label F

Burgemeester Cambier van Nootenstraat 36 is een tussenwoning in Maarssen, gebouwd in 1930. De woning heeft een woonoppervlakte van 92 m², een perceel van 127 m² en 5 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €426.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1930
Woonoppervlakte
92 m²
Perceeloppervlakte
127 m²
Inhoud
355 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€445.000 tot €495.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Burgemeester Cambier van Nootenstraat 36

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Burgemeester Cambier van Nootenstraat 36

Energielabel

Energieklasse
F
Geldig tot

Bereikbaarheid in Maarssen

Onderwijs

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.7 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

4.6 km

Buurtinformatie in Maarssen

480 Inwoners
225 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
214 Woningvoorraad
€426.000 Gem. woningwaarde Friezenbuurt
85% Koopwoningen
6.436 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Burgemeester Cambier van Nootenstraat 36

Vergelijkbare woningen in Maarssen

Veelgestelde vragen over Burgemeester Cambier van Nootenstraat 36

Wat is de geschatte woningwaarde van Burgemeester Cambier van Nootenstraat 36?

De prijsindicatie voor Burgemeester Cambier van Nootenstraat 36 ligt rond €445.000 tot €495.000. De gemiddelde woningwaarde in Friezenbuurt is €426.000. Dat komt neer op circa €4.630 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Burgemeester Cambier van Nootenstraat 36 zich tot de wijk Friezenbuurt?

Burgemeester Cambier van Nootenstraat 36 is een tussenwoning van 92 m² in de wijk Friezenbuurt. De buurt telt 214 woningen. Daarvan is 85% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.436 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Burgemeester Cambier van Nootenstraat 36?

Burgemeester Cambier van Nootenstraat 36 is een tussenwoning in Friezenbuurt, gebouwd in 1930 (96 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Burgemeester Cambier van Nootenstraat 36 vergeleken met de buurt?

Burgemeester Cambier van Nootenstraat 36 heeft 92 m² woonoppervlakte en 355 m³ inhoud. Het perceel is 127 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Friezenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €426.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Burgemeester Cambier van Nootenstraat 36 en wat betekent dat?

Burgemeester Cambier van Nootenstraat 36 heeft energielabel F. Geldig tot 2028-10-31. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Burgemeester Cambier van Nootenstraat 36?

Burgemeester Cambier van Nootenstraat 36 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Friezenbuurt?

De wijk Friezenbuurt in Maarssen (Utrecht) kenmerkt zich door 480 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €426.000, 85% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.