Eengezinswoning, hoekwoning Burgemeester Cambier van Nootenstraat 45 Maarssen

Burgemeester Cambier van Nootenstraat 45, 3604 AJ Maarssen

116 m² Bouwjaar 1932 6 kamers 5 slaapkamers Label A

Burgemeester Cambier van Nootenstraat 45 is een eengezinswoning, hoekwoning in Maarssen, gebouwd in 1932. De woning heeft een woonoppervlakte van 116 m², een perceel van 146 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €426.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1932
Woonoppervlakte
116 m²
Perceeloppervlakte
146 m²
Inhoud
394 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€480.000 tot €530.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Burgemeester Cambier van Nootenstraat 45

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Burgemeester Cambier van Nootenstraat 45

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
103 kWh/m²
Primaire fossiele energie
120.68 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
31.5%
CO₂-emissie
25.11 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Elektrische verwarming, gedeeltelijke vloerverwarming en warmtepomp
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (21.0 m²)

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Maarssen

Onderwijs

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.7 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

4.6 km

Buurtinformatie in Maarssen

480 Inwoners
225 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
214 Woningvoorraad
€426.000 Gem. woningwaarde Friezenbuurt
85% Koopwoningen
6.436 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Burgemeester Cambier van Nootenstraat 45

Vergelijkbare woningen in Maarssen

Veelgestelde vragen over Burgemeester Cambier van Nootenstraat 45

Wat is de geschatte woningwaarde van Burgemeester Cambier van Nootenstraat 45?

De prijsindicatie voor Burgemeester Cambier van Nootenstraat 45 ligt rond €480.000 tot €530.000. De gemiddelde woningwaarde in Friezenbuurt is €426.000. Dat komt neer op circa €3.672 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Burgemeester Cambier van Nootenstraat 45 zich tot de wijk Friezenbuurt?

Burgemeester Cambier van Nootenstraat 45 is een eengezinswoning, hoekwoning van 116 m² in de wijk Friezenbuurt. De buurt telt 214 woningen. Daarvan is 85% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.436 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Burgemeester Cambier van Nootenstraat 45?

Burgemeester Cambier van Nootenstraat 45 is een eengezinswoning, hoekwoning in Friezenbuurt, gebouwd in 1932 (94 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Burgemeester Cambier van Nootenstraat 45 vergeleken met de buurt?

Burgemeester Cambier van Nootenstraat 45 heeft 116 m² woonoppervlakte en 394 m³ inhoud. Het perceel is 146 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 19 m² per kamer. In Friezenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €426.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Burgemeester Cambier van Nootenstraat 45 en wat betekent dat?

Burgemeester Cambier van Nootenstraat 45 heeft energielabel A. Geldig tot 2033-05-23. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 25.11 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Burgemeester Cambier van Nootenstraat 45?

Burgemeester Cambier van Nootenstraat 45 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 21 m².

Hoe is de woningmarkt in Friezenbuurt?

De wijk Friezenbuurt in Maarssen (Utrecht) kenmerkt zich door 480 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €426.000, 85% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.