Streetview Michiel Adriaanszoon de Ruyterstraat 57 Maarssen

Michiel Adriaanszoon de Ruyterstraat 57, 3601 TK Maarssen

100 m² Bouwjaar 1961 Label C

Michiel Adriaanszoon de Ruyterstraat 57 is een woonhuis in Maarssen, gebouwd in 1961. De woning heeft een woonoppervlakte van 100 m² en een perceel van 178 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €388.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1961
Woonoppervlakte
100 m²
Perceeloppervlakte
178 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Michiel Adriaanszoon de Ruyterstraat 57

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Michiel Adriaanszoon de Ruyterstraat 57

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
164.43 kWh/m²
Primaire fossiele energie
240.94 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
45.17 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Maarssen

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

3.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.5 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.3 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

6.2 km

Buurtinformatie in Maarssen

940 Inwoners
470 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
474 Woningvoorraad
€388.000 Gem. woningwaarde Zeeheldenbuurt
61% Koopwoningen
7.225 Inwoners per km²

Locatie van Michiel Adriaanszoon de Ruyterstraat 57

Vergelijkbare woningen in Maarssen

Veelgestelde vragen over Michiel Adriaanszoon de Ruyterstraat 57

Wat is de geschatte woningwaarde van Michiel Adriaanszoon de Ruyterstraat 57?

De gemiddelde woningwaarde in Zeeheldenbuurt is €388.000. Dat komt neer op circa €3.880 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Michiel Adriaanszoon de Ruyterstraat 57 zich tot de wijk Zeeheldenbuurt?

Michiel Adriaanszoon de Ruyterstraat 57 is een woonhuis van 100 m² in de wijk Zeeheldenbuurt. De buurt telt 474 woningen. Daarvan is 61% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.225 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Michiel Adriaanszoon de Ruyterstraat 57?

Michiel Adriaanszoon de Ruyterstraat 57 is een woonhuis in Zeeheldenbuurt, gebouwd in 1961 (65 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Michiel Adriaanszoon de Ruyterstraat 57 vergeleken met de buurt?

Michiel Adriaanszoon de Ruyterstraat 57 heeft 100 m² woonoppervlakte. Het perceel is 178 m². In Zeeheldenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €388.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Michiel Adriaanszoon de Ruyterstraat 57 en wat betekent dat?

Michiel Adriaanszoon de Ruyterstraat 57 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-11-17. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 45.17 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Zeeheldenbuurt?

De wijk Zeeheldenbuurt in Maarssen (Utrecht) kenmerkt zich door 940 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €388.000, 61% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zeeheldenbuurt?

Vanuit Michiel Adriaanszoon de Ruyterstraat 57 in Zeeheldenbuurt bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 3.6 km, snelwegoprit op 1.6 km.