Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1900
- Woonoppervlakte
- 315 m²
- Perceeloppervlakte
- 2970 m²
Pieter Janszoon Jongstraat 83 is een woonhuis in Lutjebroek, gebouwd in 1900. De woning heeft een woonoppervlakte van 315 m² en een perceel van 2970 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €366.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Pieter Janszoon Jongstraat 83
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
2.5 kmSnelweg oprit
0.8 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
1.1 kmApotheek
2.3 kmZiekenhuis
5.9 kmRestaurant
0.6 kmCafé
3.8 kmBibliotheek
2 kmBioscoop
6.6 kmDe gemiddelde woningwaarde in Lutjebroek is €366.000. Dat komt neer op circa €1.162 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenPieter Janszoon Jongstraat 83 is een woonhuis van 315 m² in de wijk Lutjebroek. De buurt telt 876 woningen. Daarvan is 78% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.064 inwoners per km².
Pieter Janszoon Jongstraat 83 is een woonhuis in Lutjebroek, gebouwd in 1900 (126 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Pieter Janszoon Jongstraat 83 heeft 315 m² woonoppervlakte. Het perceel is 2970 m². In Lutjebroek ligt de gemiddelde woningwaarde op €366.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Lutjebroek in Lutjebroek (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.165 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €366.000, 78% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Pieter Janszoon Jongstraat 83 in Lutjebroek bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.5 km, snelwegoprit op 0.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Pieter Janszoon Jongstraat 83: ziekenhuis op 5.9 km, apotheek op 2.3 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 1.1 km.
Recreatie nabij Lutjebroek: restaurant (0.6 km), cafe (3.8 km).
Een woningrapport voor Pieter Janszoon Jongstraat 83 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Lutjebroek. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1900, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.