Streetview Pieter Janszoon Jongstraat 11 Lutjebroek

Pieter Janszoon Jongstraat 11, 1614 LA Lutjebroek

193 m² Bouwjaar 2013

Pieter Janszoon Jongstraat 11 is een woonhuis in Lutjebroek, gebouwd in 2013. De woning heeft een woonoppervlakte van 193 m² en een perceel van 370 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €366.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2013
Woonoppervlakte
193 m²
Perceeloppervlakte
370 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Pieter Janszoon Jongstraat 11

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Lutjebroek

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

2.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.9 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

3.8 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

6.6 km

Buurtinformatie in Lutjebroek

2165 Inwoners
915 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
876 Woningvoorraad
€366.000 Gem. woningwaarde Lutjebroek
78% Koopwoningen
2.064 Inwoners per km²

Locatie van Pieter Janszoon Jongstraat 11

Vergelijkbare woningen in Lutjebroek

Veelgestelde vragen over Pieter Janszoon Jongstraat 11

Wat is de geschatte woningwaarde van Pieter Janszoon Jongstraat 11?

De gemiddelde woningwaarde in Lutjebroek is €366.000. Dat komt neer op circa €1.896 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Pieter Janszoon Jongstraat 11 zich tot de wijk Lutjebroek?

Pieter Janszoon Jongstraat 11 is een woonhuis van 193 m² in de wijk Lutjebroek. De buurt telt 876 woningen. Daarvan is 78% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.064 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Pieter Janszoon Jongstraat 11?

Pieter Janszoon Jongstraat 11 is een woonhuis in Lutjebroek, gebouwd in 2013 (13 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Pieter Janszoon Jongstraat 11 vergeleken met de buurt?

Pieter Janszoon Jongstraat 11 heeft 193 m² woonoppervlakte. Het perceel is 370 m². In Lutjebroek ligt de gemiddelde woningwaarde op €366.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Lutjebroek?

De wijk Lutjebroek in Lutjebroek (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.165 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €366.000, 78% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Lutjebroek?

Vanuit Pieter Janszoon Jongstraat 11 in Lutjebroek bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.5 km, snelwegoprit op 0.8 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Lutjebroek?

Zorg en onderwijs in de buurt van Pieter Janszoon Jongstraat 11: ziekenhuis op 5.9 km, apotheek op 2.3 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 1.1 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Lutjebroek?

Recreatie nabij Lutjebroek: restaurant (0.6 km), cafe (3.8 km).