Woningdetails
- Type
- Niet-woning
- Bouwjaar
- 2012
- Woonoppervlakte
- 222 m²
- Perceeloppervlakte
- 20665 m²
- Inhoud
- 1133 m³
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.
Klomperweg 175 E is een niet-woning in Lunteren, gebouwd in 2012. De woning heeft een woonoppervlakte van 222 m² en een perceel van 20665 m². Het energielabel is A.
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Klomperweg 175 E
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.
Basisschool
1,6 kmSupermarkt
2,1 kmHuisarts
2,1 kmTreinstation
3,3 kmSnelweg oprit
2,5 kmKinderdagverblijf
2,1 kmMiddelbare school
6,7 kmApotheek
2,2 kmZiekenhuis
7,7 kmRestaurant
3,3 kmCafé
2,1 kmBibliotheek
3,4 kmBioscoop
6,4 kmKlomperweg 175 E ligt in de buurt De Veenen in Lunteren. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 600 inwoners en 137 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 81% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 755.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 2,1 km tot een supermarkt, 1,6 km tot een basisschool en 2,1 km tot een huisarts.
Recente officiële publicaties binnen 100 meter van dit adres, gekoppeld op basis van de locatie.
· omgevingsvergunning · 80 meter
· omgevingsvergunning · 80 meter
Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt De Veenen €755.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKlomperweg 175 E is een niet-woning van 222 m² in de CBS-buurt De Veenen. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 137 woningen. Daarvan is 81% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 136 inwoners per km².
Klomperweg 175 E is een niet-woning in De Veenen, gebouwd in 2012 (14 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Klomperweg 175 E heeft 222 m² woonoppervlakte en 1133 m³ inhoud. Het perceel is 20665 m². Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt De Veenen €755.000.
Klomperweg 175 E heeft energielabel A. Geldig tot 2032-06-23. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 29.86 kg/jaar.
Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt De Veenen in Lunteren (Gelderland) 600 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €755.000, 81% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.2 personen.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt De Veenen in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 2,1 km tot een supermarkt, 1,6 km tot een basisschool, 2,1 km tot een huisarts, 3,3 km tot een treinstation, 2,5 km tot een snelwegoprit.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt De Veenen in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 7,7 km tot een ziekenhuis, 2,2 km tot een apotheek, 2,1 km tot een kinderdagverblijf, 6,7 km tot een middelbare school.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt De Veenen in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 3,3 km tot een restaurant, 2,1 km tot een café.
Een woningrapport voor Klomperweg 175 E bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond De Veenen. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2012, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.
Rapport aanvragenNiet elke makelaar in Lunteren presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.