Straatbeeld van Postweg 84 in Lunteren

Postweg 84, 6741 ML Lunteren

112 m² Bouwjaar 1955 Label E

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Waarom deze woninginformatie zorgvuldig is opgebouwd

WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.

Postweg 84 is een vrijstaande woning in Lunteren, gebouwd in 1955. De woning heeft een woonoppervlakte van 112 m² en een perceel van 2175 m². Het energielabel is E.

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Vrijstaande woning
Bouwjaar
1955
Woonoppervlakte
112 m²
Perceeloppervlakte
2175 m²
Inhoud
680 m³

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele transactiegegevens uit het Kadaster
  • Vergelijking met zorgvuldig geselecteerde recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Postweg 84

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
Analyse van beschikbare woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van transacties uit het Kadaster
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Postweg 84

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
235.14 kWh/m²
CO₂-emissie
61.26 kg/m²
Geldig tot

Gemiddelde afstand tot voorzieningen in Lunterse Veld

CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.

Onderwijs

Basisschool

1,6 km
Dagelijks

Supermarkt

1,6 km
Gezondheid

Huisarts

1,3 km
Vervoer

Treinstation

1,9 km
Vervoer

Snelweg oprit

2,4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1,6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4,8 km
Gezondheid

Apotheek

1,4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6,8 km
Horeca

Restaurant

1,4 km
Horeca

Café

1,5 km
Cultuur

Bibliotheek

1,9 km
Cultuur

Bioscoop

9,4 km

CBS-buurtinformatie over 2025 voor Lunterse Veld

Postweg 84 ligt in de buurt Lunterse Veld in Lunteren. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 1.325 inwoners en 416 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 81% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 823.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 1,6 km tot een supermarkt, 1,6 km tot een basisschool en 1,3 km tot een huisarts.

1325 Inwoners
485 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
416 Woningvoorraad
€823.000 Gem. WOZ-waarde Lunterse Veld
81% Koopwoningen
151 Inwoners per km²

Locatie van Postweg 84

Officiële bekendmakingen rond Postweg 84

Recente officiële publicaties binnen 100 meter van dit adres, gekoppeld op basis van de locatie.

· omgevingsvergunning · 79 meter

Aanvraag reguliere procedure, De Stroet 0 perceel 8878 Lunteren, nieuwbouw voor schietsportvereniging Lunteren.

Bekijk officiële bekendmaking →

· omgevingsvergunning · 48 meter

Geaccepteerd, Melding, Westzoom 0 Stroet IV Lunteren, opslaan en aanbrengen grond/zand.

Bekijk officiële bekendmaking →

Vergelijkbare woningen in Lunteren

Bespaar tot 40% op makelaarskosten. Vergelijk gratis de makelaars die aantoonbaar het beste presteren in Lunteren. Bekijk direct online

Veelgestelde vragen over Postweg 84

Wat is de geschatte woningwaarde van Postweg 84?

Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Lunterse Veld €823.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Postweg 84 zich tot de CBS-buurt Lunterse Veld?

Postweg 84 is een vrijstaande woning van 112 m² in de CBS-buurt Lunterse Veld. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 416 woningen. Daarvan is 81% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 151 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Postweg 84?

Postweg 84 is een vrijstaande woning in Lunterse Veld, gebouwd in 1955 (71 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Postweg 84 vergeleken met de buurt?

Postweg 84 heeft 112 m² woonoppervlakte en 680 m³ inhoud. Het perceel is 2175 m². Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Lunterse Veld €823.000.

Wat is het energielabel van Postweg 84 en wat betekent dat?

Postweg 84 heeft energielabel E. Geldig tot 2035-01-15. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 61.26 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Lunterse Veld?

Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Lunterse Veld in Lunteren (Gelderland) 1.325 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €823.000, 81% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen gelden voor de CBS-buurt Lunterse Veld?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Lunterse Veld in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 1,6 km tot een supermarkt, 1,6 km tot een basisschool, 1,3 km tot een huisarts, 1,9 km tot een treinstation, 2,4 km tot een snelwegoprit.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen gelden voor de CBS-buurt Lunterse Veld?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Lunterse Veld in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 6,8 km tot een ziekenhuis, 1,4 km tot een apotheek, 1,6 km tot een kinderdagverblijf, 4,8 km tot een middelbare school.

Welke recreatieafstanden gelden voor de CBS-buurt Lunterse Veld?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Lunterse Veld in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 1,4 km tot een restaurant, 1,5 km tot een café.

Wat zit er in een woningrapport voor Postweg 84?

Een woningrapport voor Postweg 84 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Lunterse Veld. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1955, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen

Jouw woning

Ontdek wat de gegevens over jouw woning vertellen

Vul een volledig adres in en bekijk de beschikbare woninginformatie.

Gratis tijdens de pilot

Klaar om te verkopen?

Niet elke makelaar in Lunteren presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.

  • +8% boven vraagprijs
  • 24 dgn snelste verkoop
  • tot 40% verschil in courtage
Bekijk direct online
  • Gratis
  • Vrijblijvend
  • 2 minuten

250+ aanvragen gingen je voor

Klaar om te bieden? Onderhandel scherper met een aankoopmakelaar die zich bewijst op cijfers. Bekijk aankoopmakelaars