Straatbeeld van Postweg 38 in Lunteren

Postweg 38, 6741 BC Lunteren

128 m² Bouwjaar 1970 Label G

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Waarom deze woninginformatie zorgvuldig is opgebouwd

WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.

Postweg 38 is een niet-woning in Lunteren, gebouwd in 1970. De woning heeft een woonoppervlakte van 128 m² en een perceel van 645 m². Het energielabel is G.

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Niet-woning
Bouwjaar
1970
Woonoppervlakte
128 m²
Perceeloppervlakte
645 m²
Inhoud
561 m³

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele transactiegegevens uit het Kadaster
  • Vergelijking met zorgvuldig geselecteerde recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Postweg 38

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
Analyse van beschikbare woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van transacties uit het Kadaster
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Postweg 38

Energielabel

Energieklasse
G
Energiebehoefte
318.53 kWh/m²
CO₂-emissie
80.96 kg/m²
Geldig tot

Gemiddelde afstand tot voorzieningen in Wormshoef

CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.

Onderwijs

Basisschool

0,5 km
Dagelijks

Supermarkt

0,5 km
Gezondheid

Huisarts

0,5 km
Vervoer

Treinstation

0,8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1,8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0,4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4,7 km
Gezondheid

Apotheek

0,7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7,1 km
Horeca

Restaurant

0,4 km
Horeca

Café

0,4 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

9,4 km

CBS-buurtinformatie over 2025 voor Wormshoef

Postweg 38 ligt in de buurt Wormshoef in Lunteren. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 2.695 inwoners en 1.124 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 64% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 471.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 0,5 km tot een supermarkt, 0,5 km tot een basisschool en 0,5 km tot een huisarts.

2695 Inwoners
1130 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1124 Woningvoorraad
€471.000 Gem. WOZ-waarde Wormshoef
64% Koopwoningen
4.971 Inwoners per km²

Locatie van Postweg 38

Officiële bekendmakingen rond Postweg 38

Recente officiële publicaties binnen 100 meter van dit adres, gekoppeld op basis van de locatie.

· omgevingsvergunning · 90 meter

Geaccepteerd, Melding, Troelstrastraat 2 Lunteren, het verwijderen van asbesthoudende materialen.

Bekijk officiële bekendmaking →
Bespaar tot 40% op makelaarskosten. Vergelijk gratis de makelaars die aantoonbaar het beste presteren in Lunteren. Bekijk direct online

Veelgestelde vragen over Postweg 38

Wat is de geschatte woningwaarde van Postweg 38?

Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Wormshoef €471.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Postweg 38 zich tot de CBS-buurt Wormshoef?

Postweg 38 is een niet-woning van 128 m² in de CBS-buurt Wormshoef. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 1.124 woningen. Daarvan is 64% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 4.971 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Postweg 38?

Postweg 38 is een niet-woning in Wormshoef, gebouwd in 1970 (56 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Postweg 38 vergeleken met de buurt?

Postweg 38 heeft 128 m² woonoppervlakte en 561 m³ inhoud. Het perceel is 645 m². Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Wormshoef €471.000.

Wat is het energielabel van Postweg 38 en wat betekent dat?

Postweg 38 heeft energielabel G. Geldig tot 2034-04-22. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 80.96 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Wormshoef?

Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Wormshoef in Lunteren (Gelderland) 2.695 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €471.000, 64% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen gelden voor de CBS-buurt Wormshoef?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Wormshoef in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,5 km tot een supermarkt, 0,5 km tot een basisschool, 0,5 km tot een huisarts, 0,8 km tot een treinstation, 1,8 km tot een snelwegoprit.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen gelden voor de CBS-buurt Wormshoef?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Wormshoef in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 7,1 km tot een ziekenhuis, 0,7 km tot een apotheek, 0,4 km tot een kinderdagverblijf, 4,7 km tot een middelbare school.

Welke recreatieafstanden gelden voor de CBS-buurt Wormshoef?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Wormshoef in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,4 km tot een restaurant, 0,4 km tot een café.

Wat zit er in een woningrapport voor Postweg 38?

Een woningrapport voor Postweg 38 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Wormshoef. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1970, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen
Gratis tijdens de pilot

Klaar om te verkopen?

Niet elke makelaar in Lunteren presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.

  • +8% boven vraagprijs
  • 24 dgn snelste verkoop
  • tot 40% verschil in courtage
Bekijk direct online
  • Gratis
  • Vrijblijvend
  • 2 minuten

250+ aanvragen gingen je voor

Klaar om te bieden? Onderhandel scherper met een aankoopmakelaar die zich bewijst op cijfers. Bekijk aankoopmakelaars