Straatbeeld van Postweg 89 in Lunteren

Postweg 89, 6741 BB Lunteren

141 m² Bouwjaar 1989 Label C

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Waarom deze woninginformatie zorgvuldig is opgebouwd

WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.

Postweg 89 is een twee-onder-een-kapwoning in Lunteren, gebouwd in 1989. De woning heeft een woonoppervlakte van 141 m² en een perceel van 266 m². Het energielabel is C.

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Twee-onder-een-kapwoning
Bouwjaar
1989
Woonoppervlakte
141 m²
Perceeloppervlakte
266 m²
Inhoud
663 m³

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele transactiegegevens uit het Kadaster
  • Vergelijking met zorgvuldig geselecteerde recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Postweg 89

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
Analyse van beschikbare woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van transacties uit het Kadaster
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Postweg 89

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Gemiddelde afstand tot voorzieningen in Centrum Lunteren

CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.

Onderwijs

Basisschool

0,5 km
Dagelijks

Supermarkt

0,7 km
Gezondheid

Huisarts

0,6 km
Vervoer

Treinstation

0,8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1,9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0,6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

5,6 km
Gezondheid

Apotheek

0,7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7,8 km
Horeca

Restaurant

0,6 km
Horeca

Café

0,6 km
Cultuur

Bibliotheek

0,7 km
Cultuur

Bioscoop

8,7 km

CBS-buurtinformatie over 2025 voor Centrum Lunteren

Postweg 89 ligt in de buurt Centrum Lunteren in Lunteren. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 4.410 inwoners en 1.851 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 75% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 495.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 0,7 km tot een supermarkt, 0,5 km tot een basisschool en 0,6 km tot een huisarts.

4410 Inwoners
1780 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
1851 Woningvoorraad
€495.000 Gem. WOZ-waarde Centrum Lunteren
75% Koopwoningen
3.825 Inwoners per km²

Locatie van Postweg 89

Vergelijkbare woningen in Lunteren

Bespaar tot 40% op makelaarskosten. Vergelijk gratis de makelaars die aantoonbaar het beste presteren in Lunteren. Bekijk direct online

Veelgestelde vragen over Postweg 89

Wat is de geschatte woningwaarde van Postweg 89?

Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Centrum Lunteren €495.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Postweg 89 zich tot de CBS-buurt Centrum Lunteren?

Postweg 89 is een twee-onder-een-kapwoning van 141 m² in de CBS-buurt Centrum Lunteren. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 1.851 woningen. Daarvan is 75% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 3.825 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Postweg 89?

Postweg 89 is een twee-onder-een-kapwoning in Centrum Lunteren, gebouwd in 1989 (37 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Postweg 89 vergeleken met de buurt?

Postweg 89 heeft 141 m² woonoppervlakte en 663 m³ inhoud. Het perceel is 266 m². Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Centrum Lunteren €495.000.

Wat is het energielabel van Postweg 89 en wat betekent dat?

Postweg 89 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-10-02. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0.00 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Centrum Lunteren?

Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Centrum Lunteren in Lunteren (Gelderland) 4.410 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €495.000, 75% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen gelden voor de CBS-buurt Centrum Lunteren?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Centrum Lunteren in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,7 km tot een supermarkt, 0,5 km tot een basisschool, 0,6 km tot een huisarts, 0,8 km tot een treinstation, 1,9 km tot een snelwegoprit.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen gelden voor de CBS-buurt Centrum Lunteren?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Centrum Lunteren in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 7,8 km tot een ziekenhuis, 0,7 km tot een apotheek, 0,6 km tot een kinderdagverblijf, 5,6 km tot een middelbare school.

Welke recreatieafstanden gelden voor de CBS-buurt Centrum Lunteren?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Centrum Lunteren in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,6 km tot een restaurant, 0,6 km tot een café.

Wat zit er in een woningrapport voor Postweg 89?

Een woningrapport voor Postweg 89 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Centrum Lunteren. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1989, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen

Jouw woning

Ontdek wat de gegevens over jouw woning vertellen

Vul een volledig adres in en bekijk de beschikbare woninginformatie.

Gratis tijdens de pilot

Klaar om te verkopen?

Niet elke makelaar in Lunteren presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.

  • +8% boven vraagprijs
  • 24 dgn snelste verkoop
  • tot 40% verschil in courtage
Bekijk direct online
  • Gratis
  • Vrijblijvend
  • 2 minuten

250+ aanvragen gingen je voor

Klaar om te bieden? Onderhandel scherper met een aankoopmakelaar die zich bewijst op cijfers. Bekijk aankoopmakelaars