Eengezinswoning, vrijstaande woning Postweg 75 Lunteren

Postweg 75, 6741 BB Lunteren

131 m² Bouwjaar 2007 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Waarom deze woninginformatie zorgvuldig is opgebouwd

WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.

Postweg 75 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Lunteren, gebouwd in 2007. De woning heeft een woonoppervlakte van 131 m², een perceel van 425 m² en 4 kamers. Het energielabel is A.

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, vrijstaande woning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
2007
Woonoppervlakte
131 m²
Perceeloppervlakte
425 m²
Inhoud
490 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Vraagprijs
€ 749.000
Laatst bekende transactie
Periode 2016 tot 2020
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele transactiegegevens uit het Kadaster
  • Vergelijking met zorgvuldig geselecteerde recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Postweg 75

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
Analyse van beschikbare woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van transacties uit het Kadaster
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Postweg 75

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (198.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidoosten
Tuin type
Achtertuin, tuin rondom en voortuin

Parkeren

Parkeertype
Openbaar parkeren
Garage
Vrijstaande stenen garage
Garagecapaciteit
1 auto(s)

Gemiddelde afstand tot voorzieningen in Centrum Lunteren

CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.

Onderwijs

Basisschool

0,5 km
Dagelijks

Supermarkt

0,7 km
Gezondheid

Huisarts

0,6 km
Vervoer

Treinstation

0,8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1,9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0,6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

5,6 km
Gezondheid

Apotheek

0,7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7,8 km
Horeca

Restaurant

0,6 km
Horeca

Café

0,6 km
Cultuur

Bibliotheek

0,7 km
Cultuur

Bioscoop

8,7 km

CBS-buurtinformatie over 2025 voor Centrum Lunteren

Postweg 75 ligt in de buurt Centrum Lunteren in Lunteren. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 4.410 inwoners en 1.851 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 75% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 495.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 0,7 km tot een supermarkt, 0,5 km tot een basisschool en 0,6 km tot een huisarts.

4410 Inwoners
1780 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
1851 Woningvoorraad
€495.000 Gem. WOZ-waarde Centrum Lunteren
75% Koopwoningen
3.825 Inwoners per km²

Locatie van Postweg 75

Officiële bekendmakingen rond Postweg 75

Recente officiële publicaties binnen 100 meter van dit adres, gekoppeld op basis van de locatie.

· omgevingsvergunning · 35 meter

Aanvraag reguliere procedure, Postweg 79 Lunteren, het verbouwen van het bestaande bijgebouw.

Bekijk officiële bekendmaking →

Vergelijkbare woningen in Lunteren

Bespaar tot 40% op makelaarskosten. Vergelijk gratis de makelaars die aantoonbaar het beste presteren in Lunteren. Bekijk direct online

Veelgestelde vragen over Postweg 75

Wat is de geschatte woningwaarde van Postweg 75?

Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Centrum Lunteren €495.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Postweg 75 zich tot de CBS-buurt Centrum Lunteren?

Postweg 75 is een eengezinswoning, vrijstaande woning van 131 m² in de CBS-buurt Centrum Lunteren. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 1.851 woningen. Daarvan is 75% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 3.825 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Postweg 75?

Postweg 75 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Centrum Lunteren, gebouwd in 2007 (19 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Postweg 75 vergeleken met de buurt?

Postweg 75 heeft 131 m² woonoppervlakte en 490 m³ inhoud. Het perceel is 425 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 33 m² per kamer. Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Centrum Lunteren €495.000.

Wat is het energielabel van Postweg 75 en wat betekent dat?

Postweg 75 heeft energielabel A. Geldig tot 2028-11-15. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0.00 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Postweg 75?

Postweg 75 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 198 m².

Hoe is de woningmarkt in Centrum Lunteren?

Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Centrum Lunteren in Lunteren (Gelderland) 4.410 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €495.000, 75% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen gelden voor de CBS-buurt Centrum Lunteren?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Centrum Lunteren in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,7 km tot een supermarkt, 0,5 km tot een basisschool, 0,6 km tot een huisarts, 0,8 km tot een treinstation, 1,9 km tot een snelwegoprit.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen gelden voor de CBS-buurt Centrum Lunteren?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Centrum Lunteren in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 7,8 km tot een ziekenhuis, 0,7 km tot een apotheek, 0,6 km tot een kinderdagverblijf, 5,6 km tot een middelbare school.

Welke recreatieafstanden gelden voor de CBS-buurt Centrum Lunteren?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Centrum Lunteren in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,6 km tot een restaurant, 0,6 km tot een café.

Wat is de verkoopgeschiedenis van Postweg 75?

Postweg 75 is verkocht in de periode 2016 tot 2020. Ter vergelijking: volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Centrum Lunteren €495.000. Een woningrapport onderbouwt de schatting met zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen.

Rapport aanvragen
Wat zit er in een woningrapport voor Postweg 75?

Een woningrapport voor Postweg 75 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Centrum Lunteren. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2007, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen

Jouw woning

Ontdek wat de gegevens over jouw woning vertellen

Vul een volledig adres in en bekijk de beschikbare woninginformatie.

Gratis tijdens de pilot

Klaar om te verkopen?

Niet elke makelaar in Lunteren presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.

  • +8% boven vraagprijs
  • 24 dgn snelste verkoop
  • tot 40% verschil in courtage
Bekijk direct online
  • Gratis
  • Vrijblijvend
  • 2 minuten

250+ aanvragen gingen je voor

Klaar om te bieden? Onderhandel scherper met een aankoopmakelaar die zich bewijst op cijfers. Bekijk aankoopmakelaars