Streetview Lopikerweg oost 146 Lopikerkapel

Lopikerweg oost 146, 3412 KG Lopikerkapel

205 m² Bouwjaar 1805 5 kamers 3 slaapkamers Label C

Lopikerweg oost 146 is een woonhuis in Lopikerkapel, gebouwd in 1805. De woning heeft een woonoppervlakte van 205 m², een perceel van 605 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €528.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1805
Woonoppervlakte
205 m²
Perceeloppervlakte
605 m²
Inhoud
835 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Lopikerweg oost 146

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Lopikerweg oost 146

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
155.55 kWh/m²
Primaire fossiele energie
228.05 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
41.97 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Lopikerkapel

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

3.6 km
Gezondheid

Huisarts

3.9 km
Vervoer

Treinstation

14.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.8 km
Gezondheid

Apotheek

3.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.8 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

4.1 km
Cultuur

Bioscoop

14.1 km

Buurtinformatie in Lopikerkapel

570 Inwoners
225 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
224 Woningvoorraad
€528.000 Gem. woningwaarde Lopikerkapel
81% Koopwoningen
564 Inwoners per km²

Locatie van Lopikerweg oost 146

Vergelijkbare woningen in Lopikerkapel

Veelgestelde vragen over Lopikerweg oost 146

Wat is de geschatte woningwaarde van Lopikerweg oost 146?

De gemiddelde woningwaarde in Lopikerkapel is €528.000. Dat komt neer op circa €2.576 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Lopikerweg oost 146 zich tot de wijk Lopikerkapel?

Lopikerweg oost 146 is een woonhuis van 205 m² in de wijk Lopikerkapel. De buurt telt 224 woningen. Daarvan is 81% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 564 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Lopikerweg oost 146?

Lopikerweg oost 146 is een woonhuis in Lopikerkapel, gebouwd in 1805 (221 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Lopikerweg oost 146 vergeleken met de buurt?

Lopikerweg oost 146 heeft 205 m² woonoppervlakte en 835 m³ inhoud. Het perceel is 605 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 41 m² per kamer. In Lopikerkapel ligt de gemiddelde woningwaarde op €528.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Lopikerweg oost 146 en wat betekent dat?

Lopikerweg oost 146 heeft energielabel C. Geldig tot 2032-02-09. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 41.97 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Lopikerweg oost 146?

Lopikerweg oost 146 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Lopikerkapel?

De wijk Lopikerkapel in Lopikerkapel (Utrecht) kenmerkt zich door 570 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €528.000, 81% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Lopikerkapel?

Vanuit Lopikerweg oost 146 in Lopikerkapel bereik je: supermarkt op 3.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 3.9 km, treinstation op 14.3 km, snelwegoprit op 3.3 km.