Streetview Maria Louiselaan 17 Lopik

Maria Louiselaan 17, 3411 XS Lopik

126 m² Bouwjaar 1970 5 kamers 3 slaapkamers Label D

Maria Louiselaan 17 is een woonhuis in Lopik, gebouwd in 1970. De woning heeft een woonoppervlakte van 126 m², een perceel van 146 m² en 5 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €364.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1970
Woonoppervlakte
126 m²
Perceeloppervlakte
146 m²
Inhoud
421 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Maria Louiselaan 17

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Maria Louiselaan 17

Energielabel

Energieklasse
D
Geldig tot

Bereikbaarheid in Lopik

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

17 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

8.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

8.5 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

8.2 km
Cultuur

Bioscoop

16.4 km

Buurtinformatie in Lopik

5620 Inwoners
2280 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
2347 Woningvoorraad
€364.000 Gem. woningwaarde Lopik-Dorp
69% Koopwoningen
4.044 Inwoners per km²

Locatie van Maria Louiselaan 17

Vergelijkbare woningen in Lopik

Veelgestelde vragen over Maria Louiselaan 17

Wat is de geschatte woningwaarde van Maria Louiselaan 17?

De prijsindicatie voor Maria Louiselaan 17 ligt rond €225.000 tot €275.000. De gemiddelde woningwaarde in Lopik-Dorp is €364.000. Dat komt neer op circa €2.889 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Maria Louiselaan 17 zich tot de wijk Lopik-Dorp?

Maria Louiselaan 17 is een woonhuis van 126 m² in de wijk Lopik-Dorp. De buurt telt 2.347 woningen. Daarvan is 69% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.044 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Maria Louiselaan 17?

Maria Louiselaan 17 is een woonhuis in Lopik-Dorp, gebouwd in 1970 (56 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Maria Louiselaan 17 vergeleken met de buurt?

Maria Louiselaan 17 heeft 126 m² woonoppervlakte en 421 m³ inhoud. Het perceel is 146 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Lopik-Dorp ligt de gemiddelde woningwaarde op €364.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Maria Louiselaan 17 en wat betekent dat?

Maria Louiselaan 17 heeft energielabel D. Geldig tot 2029-08-08. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Maria Louiselaan 17?

Maria Louiselaan 17 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Lopik-Dorp?

De wijk Lopik-Dorp in Lopik (Utrecht) kenmerkt zich door 5.620 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €364.000, 69% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Lopik-Dorp?

Vanuit Maria Louiselaan 17 in Lopik-Dorp bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 17 km, snelwegoprit op 0.6 km.