Streetview Lopikerweg oost 123 B Lopik

Lopikerweg oost 123 B, 3411 LZ Lopik

137 m² Bouwjaar 1978

Lopikerweg oost 123 B is een woonhuis in Lopik, gebouwd in 1978. De woning heeft een woonoppervlakte van 137 m² en een perceel van 1195 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €531.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1978
Woonoppervlakte
137 m²
Perceeloppervlakte
1195 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Lopikerweg oost 123 B

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Lopik

Onderwijs

Basisschool

2.7 km
Dagelijks

Supermarkt

4.7 km
Gezondheid

Huisarts

5.3 km
Vervoer

Treinstation

16.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

6.4 km
Gezondheid

Apotheek

5.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

9.4 km
Horeca

Restaurant

3.4 km
Horeca

Café

3.2 km
Cultuur

Bibliotheek

6.7 km
Cultuur

Bioscoop

16.5 km

Buurtinformatie in Lopik

635 Inwoners
230 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
233 Woningvoorraad
€531.000 Gem. woningwaarde Uitweg
81% Koopwoningen
643 Inwoners per km²

Locatie van Lopikerweg oost 123 B

Vergelijkbare woningen in Lopik

Veelgestelde vragen over Lopikerweg oost 123 B

Wat is de geschatte woningwaarde van Lopikerweg oost 123 B?

De gemiddelde woningwaarde in Uitweg is €531.000. Dat komt neer op circa €3.876 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Lopikerweg oost 123 B zich tot de wijk Uitweg?

Lopikerweg oost 123 B is een woonhuis van 137 m² in de wijk Uitweg. De buurt telt 233 woningen. Daarvan is 81% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 643 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Lopikerweg oost 123 B?

Lopikerweg oost 123 B is een woonhuis in Uitweg, gebouwd in 1978 (48 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Lopikerweg oost 123 B vergeleken met de buurt?

Lopikerweg oost 123 B heeft 137 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1195 m². In Uitweg ligt de gemiddelde woningwaarde op €531.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Uitweg?

De wijk Uitweg in Lopik (Utrecht) kenmerkt zich door 635 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €531.000, 81% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Uitweg?

Vanuit Lopikerweg oost 123 B in Uitweg bereik je: supermarkt op 4.7 km, basisschool op 2.7 km, huisarts op 5.3 km, treinstation op 16.8 km, snelwegoprit op 2.8 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Uitweg?

Zorg en onderwijs in de buurt van Lopikerweg oost 123 B: ziekenhuis op 9.4 km, apotheek op 5.3 km, kinderdagverblijf op 2.7 km, middelbare school op 6.4 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Uitweg?

Recreatie nabij Uitweg: restaurant (3.4 km), cafe (3.2 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Lopikerweg oost 123 B?

Een woningrapport voor Lopikerweg oost 123 B bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Uitweg. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1978, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.