Streetview Nieuw-Loosdrechtsedijk 302 A Loosdrecht

Nieuw-Loosdrechtsedijk 302 A, 1231 LJ Loosdrecht

490 m² Bouwjaar 1957 13 kamers 4 slaapkamers Label E

Nieuw-Loosdrechtsedijk 302 A is een geschakelde woning in Loosdrecht, gebouwd in 1957. De woning heeft een woonoppervlakte van 490 m², een perceel van 16010 m² en 13 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €495.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1957
Woonoppervlakte
490 m²
Perceeloppervlakte
16010 m²
Inhoud
2052 m³
Kamers
13
Slaapkamers
4
Badkamers
3
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2025
Ligging
on_quiet_road, on_navigable_waterway, by_water, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Nieuw-Loosdrechtsedijk 302 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Nieuw-Loosdrechtsedijk 302 A

Energielabel

Energieklasse
E

Bereikbaarheid in Loosdrecht

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

4.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.9 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

3.7 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

5.2 km

Buurtinformatie in Loosdrecht

6605 Inwoners
2780 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
2772 Woningvoorraad
€495.000 Gem. woningwaarde Nieuw-Loosdrechtsedijk
69% Koopwoningen
1.316 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Nieuw-Loosdrechtsedijk 302 A

Vergelijkbare woningen in Loosdrecht

Veelgestelde vragen over Nieuw-Loosdrechtsedijk 302 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Nieuw-Loosdrechtsedijk 302 A?

De gemiddelde woningwaarde in Nieuw-Loosdrechtsedijk is €495.000. Dat komt neer op circa €1.010 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Nieuw-Loosdrechtsedijk 302 A zich tot de wijk Nieuw-Loosdrechtsedijk?

Nieuw-Loosdrechtsedijk 302 A is een geschakelde woning van 490 m² in de wijk Nieuw-Loosdrechtsedijk. De buurt telt 2.772 woningen. Daarvan is 69% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.316 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Nieuw-Loosdrechtsedijk 302 A?

Nieuw-Loosdrechtsedijk 302 A is een geschakelde woning in Nieuw-Loosdrechtsedijk, gebouwd in 1957 (69 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Nieuw-Loosdrechtsedijk 302 A vergeleken met de buurt?

Nieuw-Loosdrechtsedijk 302 A heeft 490 m² woonoppervlakte en 2052 m³ inhoud. Het perceel is 16010 m². Met 13 kamers is dat gemiddeld 38 m² per kamer. In Nieuw-Loosdrechtsedijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €495.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Nieuw-Loosdrechtsedijk 302 A en wat betekent dat?

Nieuw-Loosdrechtsedijk 302 A heeft energielabel E. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp.

Hoe is de indeling van Nieuw-Loosdrechtsedijk 302 A?

Nieuw-Loosdrechtsedijk 302 A heeft 13 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er zijn 3 badkamers.

Hoe is de woningmarkt in Nieuw-Loosdrechtsedijk?

De wijk Nieuw-Loosdrechtsedijk in Loosdrecht (Noord-Holland) kenmerkt zich door 6.605 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €495.000, 69% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Nieuw-Loosdrechtsedijk?