Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1900
- Woonoppervlakte
- 165 m²
- Perceeloppervlakte
- 1870 m²
Nieuw-Loosdrechtsedijk 292 is een woonhuis in Loosdrecht, gebouwd in 1900. De woning heeft een woonoppervlakte van 165 m² en een perceel van 1870 m². Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.763.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Nieuw-Loosdrechtsedijk 292
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
3.6 kmSupermarkt
5.2 kmHuisarts
3 kmTreinstation
9 kmSnelweg oprit
7.1 kmKinderdagverblijf
3.6 kmMiddelbare school
8.4 kmApotheek
5.7 kmZiekenhuis
10.7 kmRestaurant
1.3 kmCafé
3 kmBibliotheek
4.7 kmBioscoop
9.9 kmDe gemiddelde woningwaarde in Muijeveld is €1.763.000. Dat komt neer op circa €10.685 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenNieuw-Loosdrechtsedijk 292 is een woonhuis van 165 m² in de wijk Muijeveld. De buurt telt 68 woningen. Daarvan is 88% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 999 inwoners per km².
Nieuw-Loosdrechtsedijk 292 is een woonhuis in Muijeveld, gebouwd in 1900 (126 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Nieuw-Loosdrechtsedijk 292 heeft 165 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1870 m². In Muijeveld ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.763.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Nieuw-Loosdrechtsedijk 292 heeft energielabel G. Geldig tot 2030-12-04. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk Muijeveld in Loosdrecht (Noord-Holland) kenmerkt zich door 140 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.763.000, 88% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Nieuw-Loosdrechtsedijk 292 in Muijeveld bereik je: supermarkt op 5.2 km, basisschool op 3.6 km, huisarts op 3 km, treinstation op 9 km, snelwegoprit op 7.1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Nieuw-Loosdrechtsedijk 292: ziekenhuis op 10.7 km, apotheek op 5.7 km, kinderdagverblijf op 3.6 km, middelbare school op 8.4 km.