Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1977
- Woonoppervlakte
- 281 m²
- Perceeloppervlakte
- 8020 m²
- Inhoud
- 904 m³
- Kamers
- 6
Nieuw-Loosdrechtsedijk 278 is een woonhuis in Loosdrecht, gebouwd in 1977. De woning heeft een woonoppervlakte van 281 m², een perceel van 8020 m² en 6 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.763.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Nieuw-Loosdrechtsedijk 278
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
3.6 kmSupermarkt
5.2 kmHuisarts
3 kmTreinstation
9 kmSnelweg oprit
7.1 kmKinderdagverblijf
3.6 kmMiddelbare school
8.4 kmApotheek
5.7 kmZiekenhuis
10.7 kmRestaurant
1.3 kmCafé
3 kmBibliotheek
4.7 kmBioscoop
9.9 kmDe prijsindicatie voor Nieuw-Loosdrechtsedijk 278 ligt rond €1.605.000 tot €1.855.000. De gemiddelde woningwaarde in Muijeveld is €1.763.000. Dat komt neer op circa €6.274 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenNieuw-Loosdrechtsedijk 278 is een woonhuis van 281 m² in de wijk Muijeveld. De buurt telt 68 woningen. Daarvan is 88% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 999 inwoners per km².
Nieuw-Loosdrechtsedijk 278 is een woonhuis in Muijeveld, gebouwd in 1977 (49 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Nieuw-Loosdrechtsedijk 278 heeft 281 m² woonoppervlakte en 904 m³ inhoud. Het perceel is 8020 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 47 m² per kamer. In Muijeveld ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.763.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Nieuw-Loosdrechtsedijk 278 heeft energielabel D. Geldig tot 2033-01-23. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 50.13 kg/jaar.
Nieuw-Loosdrechtsedijk 278 heeft 6 kamers.
De wijk Muijeveld in Loosdrecht (Noord-Holland) kenmerkt zich door 140 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.763.000, 88% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Nieuw-Loosdrechtsedijk 278 in Muijeveld bereik je: supermarkt op 5.2 km, basisschool op 3.6 km, huisarts op 3 km, treinstation op 9 km, snelwegoprit op 7.1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Nieuw-Loosdrechtsedijk 278: ziekenhuis op 10.7 km, apotheek op 5.7 km, kinderdagverblijf op 3.6 km, middelbare school op 8.4 km.