Streetview Nieuw-Loosdrechtsedijk 274 Loosdrecht

Nieuw-Loosdrechtsedijk 274, 1231 LH Loosdrecht

288 m² Bouwjaar 2009 6 kamers 4 slaapkamers Label A

Nieuw-Loosdrechtsedijk 274 is een woonhuis in Loosdrecht, gebouwd in 2009. De woning heeft een woonoppervlakte van 288 m², een perceel van 3500 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.763.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2009
Woonoppervlakte
288 m²
Perceeloppervlakte
3500 m²
Inhoud
1191 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Nieuw-Loosdrechtsedijk 274

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Nieuw-Loosdrechtsedijk 274

Energielabel

Energieklasse
A
Energie-index
1.1
CO₂-emissie
10027.8 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Loosdrecht

Onderwijs

Basisschool

3.6 km
Dagelijks

Supermarkt

5.2 km
Gezondheid

Huisarts

3 km
Vervoer

Treinstation

9 km
Vervoer

Snelweg oprit

7.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

3.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

8.4 km
Gezondheid

Apotheek

5.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

10.7 km
Horeca

Restaurant

1.3 km
Horeca

Café

3 km
Cultuur

Bibliotheek

4.7 km
Cultuur

Bioscoop

9.9 km

Buurtinformatie in Loosdrecht

140 Inwoners
70 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
68 Woningvoorraad
€1.763.000 Gem. woningwaarde Muijeveld
88% Koopwoningen
999 Inwoners per km²

Locatie van Nieuw-Loosdrechtsedijk 274

Vergelijkbare woningen in Loosdrecht

Veelgestelde vragen over Nieuw-Loosdrechtsedijk 274

Wat is de geschatte woningwaarde van Nieuw-Loosdrechtsedijk 274?

De prijsindicatie voor Nieuw-Loosdrechtsedijk 274 ligt rond €1.155.000 tot €1.405.000. De gemiddelde woningwaarde in Muijeveld is €1.763.000. Dat komt neer op circa €6.122 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Nieuw-Loosdrechtsedijk 274 zich tot de wijk Muijeveld?

Nieuw-Loosdrechtsedijk 274 is een woonhuis van 288 m² in de wijk Muijeveld. De buurt telt 68 woningen. Daarvan is 88% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 999 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Nieuw-Loosdrechtsedijk 274?

Nieuw-Loosdrechtsedijk 274 is een woonhuis in Muijeveld, gebouwd in 2009 (17 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Nieuw-Loosdrechtsedijk 274 vergeleken met de buurt?

Nieuw-Loosdrechtsedijk 274 heeft 288 m² woonoppervlakte en 1191 m³ inhoud. Het perceel is 3500 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 48 m² per kamer. In Muijeveld ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.763.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Nieuw-Loosdrechtsedijk 274 en wat betekent dat?

Nieuw-Loosdrechtsedijk 274 heeft energielabel A. Geldig tot 2029-01-24. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 10027.78 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Nieuw-Loosdrechtsedijk 274?

Nieuw-Loosdrechtsedijk 274 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Muijeveld?

De wijk Muijeveld in Loosdrecht (Noord-Holland) kenmerkt zich door 140 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.763.000, 88% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Muijeveld?

Vanuit Nieuw-Loosdrechtsedijk 274 in Muijeveld bereik je: supermarkt op 5.2 km, basisschool op 3.6 km, huisarts op 3 km, treinstation op 9 km, snelwegoprit op 7.1 km.