Woonboot, vrijstaande woning Nieuw-Loosdrechtsedijk 270 AWS04 Loosdrecht

Nieuw-Loosdrechtsedijk 270 AWS04, 1231 LH Loosdrecht

82 m² Bouwjaar 1991 4 kamers 2 slaapkamers Label D

Nieuw-Loosdrechtsedijk 270 AWS04 is een woonboot, vrijstaande woning in Loosdrecht, gebouwd in 1991. De woning heeft een woonoppervlakte van 82 m² en 4 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.763.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1991
Woonoppervlakte
82 m²
Inhoud
396 m³
Kamers
4
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€405.000 tot €455.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Plat dak
Ligging
Aan vaarwater, landelijk gelegen en open ligging

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Nieuw-Loosdrechtsedijk 270 AWS04

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Nieuw-Loosdrechtsedijk 270 AWS04

Parkeertype
Op afgesloten terrein en openbaar parkeren

Bereikbaarheid in Loosdrecht

Onderwijs

Basisschool

3.6 km
Dagelijks

Supermarkt

5.2 km
Gezondheid

Huisarts

3 km
Vervoer

Treinstation

9 km
Vervoer

Snelweg oprit

7.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

3.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

8.4 km
Gezondheid

Apotheek

5.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

10.7 km
Horeca

Restaurant

1.3 km
Horeca

Café

3 km
Cultuur

Bibliotheek

4.7 km
Cultuur

Bioscoop

9.9 km

Buurtinformatie in Loosdrecht

140 Inwoners
70 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
68 Woningvoorraad
€1.763.000 Gem. woningwaarde Muijeveld
88% Koopwoningen
999 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Nieuw-Loosdrechtsedijk 270 AWS04

Vergelijkbare woningen in Loosdrecht

Veelgestelde vragen over Nieuw-Loosdrechtsedijk 270 AWS04

Wat is de geschatte woningwaarde van Nieuw-Loosdrechtsedijk 270 AWS04?

De prijsindicatie voor Nieuw-Loosdrechtsedijk 270 AWS04 ligt rond €405.000 tot €455.000. De gemiddelde woningwaarde in Muijeveld is €1.763.000. Dat komt neer op circa €21.500 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Nieuw-Loosdrechtsedijk 270 AWS04 zich tot de wijk Muijeveld?

Nieuw-Loosdrechtsedijk 270 AWS04 is een woonboot, vrijstaande woning van 82 m² in de wijk Muijeveld. De buurt telt 68 woningen. Daarvan is 88% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 999 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Nieuw-Loosdrechtsedijk 270 AWS04?

Nieuw-Loosdrechtsedijk 270 AWS04 is een woonboot, vrijstaande woning in Muijeveld, gebouwd in 1991 (35 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Nieuw-Loosdrechtsedijk 270 AWS04 vergeleken met de buurt?

Nieuw-Loosdrechtsedijk 270 AWS04 heeft 82 m² woonoppervlakte en 396 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Muijeveld ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.763.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Nieuw-Loosdrechtsedijk 270 AWS04 en wat betekent dat?

Nieuw-Loosdrechtsedijk 270 AWS04 heeft energielabel D. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing.

Hoe is de indeling van Nieuw-Loosdrechtsedijk 270 AWS04?

Nieuw-Loosdrechtsedijk 270 AWS04 heeft 4 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Muijeveld?

De wijk Muijeveld in Loosdrecht (Noord-Holland) kenmerkt zich door 140 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.763.000, 88% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Muijeveld?

Vanuit Nieuw-Loosdrechtsedijk 270 AWS04 in Muijeveld bereik je: supermarkt op 5.2 km, basisschool op 3.6 km, huisarts op 3 km, treinstation op 9 km, snelwegoprit op 7.1 km.