Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2003
- Woonoppervlakte
- 157 m²
- Perceeloppervlakte
- 720 m²
Nieuw-Loosdrechtsedijk 248 is een woonhuis in Loosdrecht, gebouwd in 2003. De woning heeft een woonoppervlakte van 157 m² en een perceel van 720 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.763.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Nieuw-Loosdrechtsedijk 248
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
3.6 kmSupermarkt
5.2 kmHuisarts
3 kmTreinstation
9 kmSnelweg oprit
7.1 kmKinderdagverblijf
3.6 kmMiddelbare school
8.4 kmApotheek
5.7 kmZiekenhuis
10.7 kmRestaurant
1.3 kmCafé
3 kmBibliotheek
4.7 kmBioscoop
9.9 kmDe gemiddelde woningwaarde in Muijeveld is €1.763.000. Dat komt neer op circa €11.229 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenNieuw-Loosdrechtsedijk 248 is een woonhuis van 157 m² in de wijk Muijeveld. De buurt telt 68 woningen. Daarvan is 88% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 999 inwoners per km².
Nieuw-Loosdrechtsedijk 248 is een woonhuis in Muijeveld, gebouwd in 2003 (23 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Nieuw-Loosdrechtsedijk 248 heeft 157 m² woonoppervlakte. Het perceel is 720 m². In Muijeveld ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.763.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Muijeveld in Loosdrecht (Noord-Holland) kenmerkt zich door 140 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.763.000, 88% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Nieuw-Loosdrechtsedijk 248 in Muijeveld bereik je: supermarkt op 5.2 km, basisschool op 3.6 km, huisarts op 3 km, treinstation op 9 km, snelwegoprit op 7.1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Nieuw-Loosdrechtsedijk 248: ziekenhuis op 10.7 km, apotheek op 5.7 km, kinderdagverblijf op 3.6 km, middelbare school op 8.4 km.
Recreatie nabij Muijeveld: restaurant (1.3 km), cafe (3 km).
Een woningrapport voor Nieuw-Loosdrechtsedijk 248 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Muijeveld. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2003, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.