Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1900
- Woonoppervlakte
- 166 m²
- Perceeloppervlakte
- 2400 m²
Nieuw-Loosdrechtsedijk 234 is een woonhuis in Loosdrecht, gebouwd in 1900. De woning heeft een woonoppervlakte van 166 m² en een perceel van 2400 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.096.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Nieuw-Loosdrechtsedijk 234
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
3.3 kmSupermarkt
3.6 kmHuisarts
3.7 kmTreinstation
7.4 kmSnelweg oprit
6.4 kmKinderdagverblijf
2.8 kmMiddelbare school
7 kmApotheek
4.1 kmZiekenhuis
9.1 kmRestaurant
0.3 kmCafé
4.6 kmBibliotheek
3.1 kmBioscoop
8.3 kmDe gemiddelde woningwaarde in Boomhoek is €1.096.000. Dat komt neer op circa €6.602 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenNieuw-Loosdrechtsedijk 234 is een woonhuis van 166 m² in de wijk Boomhoek. De buurt telt 75 woningen. Daarvan is 79% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 187 inwoners per km².
Nieuw-Loosdrechtsedijk 234 is een woonhuis in Boomhoek, gebouwd in 1900 (126 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Nieuw-Loosdrechtsedijk 234 heeft 166 m² woonoppervlakte. Het perceel is 2400 m². In Boomhoek ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.096.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Boomhoek in Loosdrecht (Noord-Holland) kenmerkt zich door 265 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.096.000, 79% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit Nieuw-Loosdrechtsedijk 234 in Boomhoek bereik je: supermarkt op 3.6 km, basisschool op 3.3 km, huisarts op 3.7 km, treinstation op 7.4 km, snelwegoprit op 6.4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Nieuw-Loosdrechtsedijk 234: ziekenhuis op 9.1 km, apotheek op 4.1 km, kinderdagverblijf op 2.8 km, middelbare school op 7 km.
Recreatie nabij Boomhoek: restaurant (0.3 km), cafe (4.6 km).
Een woningrapport voor Nieuw-Loosdrechtsedijk 234 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Boomhoek. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1900, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.