Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2007
- Woonoppervlakte
- 176 m²
- Perceeloppervlakte
- 310 m²
Nieuw-Loosdrechtsedijk 210 is een woonhuis in Loosdrecht, gebouwd in 2007. De woning heeft een woonoppervlakte van 176 m² en een perceel van 310 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.096.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Nieuw-Loosdrechtsedijk 210
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
3.3 kmSupermarkt
3.6 kmHuisarts
3.7 kmTreinstation
7.4 kmSnelweg oprit
6.4 kmKinderdagverblijf
2.8 kmMiddelbare school
7 kmApotheek
4.1 kmZiekenhuis
9.1 kmRestaurant
0.3 kmCafé
4.6 kmBibliotheek
3.1 kmBioscoop
8.3 kmDe prijsindicatie voor Nieuw-Loosdrechtsedijk 210 ligt rond €545.000 tot €645.000. De gemiddelde woningwaarde in Boomhoek is €1.096.000. Dat komt neer op circa €6.227 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenNieuw-Loosdrechtsedijk 210 is een woonhuis van 176 m² in de wijk Boomhoek. De buurt telt 75 woningen. Daarvan is 79% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 187 inwoners per km².
Nieuw-Loosdrechtsedijk 210 is een woonhuis in Boomhoek, gebouwd in 2007 (19 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Nieuw-Loosdrechtsedijk 210 heeft 176 m² woonoppervlakte. Het perceel is 310 m². In Boomhoek ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.096.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Nieuw-Loosdrechtsedijk 210 heeft energielabel A. Geldig tot 2029-08-02. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk Boomhoek in Loosdrecht (Noord-Holland) kenmerkt zich door 265 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.096.000, 79% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit Nieuw-Loosdrechtsedijk 210 in Boomhoek bereik je: supermarkt op 3.6 km, basisschool op 3.3 km, huisarts op 3.7 km, treinstation op 7.4 km, snelwegoprit op 6.4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Nieuw-Loosdrechtsedijk 210: ziekenhuis op 9.1 km, apotheek op 4.1 km, kinderdagverblijf op 2.8 km, middelbare school op 7 km.