Villa, vrijstaande woning Nieuw-Loosdrechtsedijk 10 Loosdrecht

Nieuw-Loosdrechtsedijk 10, 1231 KX Loosdrecht

251 m² Bouwjaar 1935 8 kamers 5 slaapkamers Label C

Nieuw-Loosdrechtsedijk 10 is een villa, vrijstaande woning in Loosdrecht, gebouwd in 1935. De woning heeft een woonoppervlakte van 251 m², een perceel van 1158 m² en 8 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €495.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1935
Woonoppervlakte
251 m²
Perceeloppervlakte
1158 m²
Inhoud
916 m³
Kamers
8
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€1.240.000 tot €1.490.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Schilddak bedekt met pannen
Ligging
Aan drukke weg, beschutte ligging, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Nieuw-Loosdrechtsedijk 10

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Nieuw-Loosdrechtsedijk 10

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
186.81 kWh/m²
Primaire fossiele energie
219.19 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
18.9%
CO₂-emissie
38.64 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel, open haard en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas en muurisolatie

Tuin
Ja (440.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het westen
Tuin type
Achtertuin, voortuin en zijtuin

Parkeren

Parkeertype
Op afgesloten terrein en op eigen terrein
Op eigen terrein
Ja
Garage
Vrijstaande stenen garage
Garagecapaciteit
2 auto(s)

Bereikbaarheid in Loosdrecht

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

4.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.9 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

3.7 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

5.2 km

Buurtinformatie in Loosdrecht

6605 Inwoners
2780 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
2772 Woningvoorraad
€495.000 Gem. woningwaarde Nieuw-Loosdrechtsedijk
69% Koopwoningen
1.316 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Nieuw-Loosdrechtsedijk 10

Vergelijkbare woningen in Loosdrecht

Veelgestelde vragen over Nieuw-Loosdrechtsedijk 10

Wat is de geschatte woningwaarde van Nieuw-Loosdrechtsedijk 10?

De prijsindicatie voor Nieuw-Loosdrechtsedijk 10 ligt rond €1.240.000 tot €1.490.000. De gemiddelde woningwaarde in Nieuw-Loosdrechtsedijk is €495.000. Dat komt neer op circa €1.972 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Nieuw-Loosdrechtsedijk 10 zich tot de wijk Nieuw-Loosdrechtsedijk?

Nieuw-Loosdrechtsedijk 10 is een villa, vrijstaande woning van 251 m² in de wijk Nieuw-Loosdrechtsedijk. De buurt telt 2.772 woningen. Daarvan is 69% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.316 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Nieuw-Loosdrechtsedijk 10?

Nieuw-Loosdrechtsedijk 10 is een villa, vrijstaande woning in Nieuw-Loosdrechtsedijk, gebouwd in 1935 (91 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Nieuw-Loosdrechtsedijk 10 vergeleken met de buurt?

Nieuw-Loosdrechtsedijk 10 heeft 251 m² woonoppervlakte en 916 m³ inhoud. Het perceel is 1158 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Nieuw-Loosdrechtsedijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €495.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Nieuw-Loosdrechtsedijk 10 en wat betekent dat?

Nieuw-Loosdrechtsedijk 10 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-04-25. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 38.64 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Nieuw-Loosdrechtsedijk 10?

Nieuw-Loosdrechtsedijk 10 heeft 8 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 440 m².

Hoe is de woningmarkt in Nieuw-Loosdrechtsedijk?

De wijk Nieuw-Loosdrechtsedijk in Loosdrecht (Noord-Holland) kenmerkt zich door 6.605 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €495.000, 69% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.