Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2013
- Woonoppervlakte
- 277 m²
- Perceeloppervlakte
- 3125 m²
Nieuw-Loosdrechtsedijk 279 is een woonhuis in Loosdrecht, gebouwd in 2013. De woning heeft een woonoppervlakte van 277 m² en een perceel van 3125 m². Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.763.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Nieuw-Loosdrechtsedijk 279
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
3.6 kmSupermarkt
5.2 kmHuisarts
3 kmTreinstation
9 kmSnelweg oprit
7.1 kmKinderdagverblijf
3.6 kmMiddelbare school
8.4 kmApotheek
5.7 kmZiekenhuis
10.7 kmRestaurant
1.3 kmCafé
3 kmBibliotheek
4.7 kmBioscoop
9.9 kmDe prijsindicatie voor Nieuw-Loosdrechtsedijk 279 ligt rond €800.000 tot €900.000. De gemiddelde woningwaarde in Muijeveld is €1.763.000. Dat komt neer op circa €6.365 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenNieuw-Loosdrechtsedijk 279 is een woonhuis van 277 m² in de wijk Muijeveld. De buurt telt 68 woningen. Daarvan is 88% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 999 inwoners per km².
Nieuw-Loosdrechtsedijk 279 is een woonhuis in Muijeveld, gebouwd in 2013 (13 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Nieuw-Loosdrechtsedijk 279 heeft 277 m² woonoppervlakte. Het perceel is 3125 m². In Muijeveld ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.763.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Nieuw-Loosdrechtsedijk 279 heeft energielabel A+. Geldig tot 2033-05-23. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 14.02 kg/jaar.
De wijk Muijeveld in Loosdrecht (Noord-Holland) kenmerkt zich door 140 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.763.000, 88% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Nieuw-Loosdrechtsedijk 279 in Muijeveld bereik je: supermarkt op 5.2 km, basisschool op 3.6 km, huisarts op 3 km, treinstation op 9 km, snelwegoprit op 7.1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Nieuw-Loosdrechtsedijk 279: ziekenhuis op 10.7 km, apotheek op 5.7 km, kinderdagverblijf op 3.6 km, middelbare school op 8.4 km.