Vrijstaande woning Nieuw-Loosdrechtsedijk 227 Loosdrecht

Nieuw-Loosdrechtsedijk 227, 1231 KV Loosdrecht

1144 m² Bouwjaar 2002 15 kamers 4 slaapkamers Label A

Nieuw-Loosdrechtsedijk 227 is een vrijstaande woning in Loosdrecht, gebouwd in 2002. De woning heeft een woonoppervlakte van 1144 m², een perceel van 42519 m² en 15 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.096.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2002
Woonoppervlakte
1144 m²
Perceeloppervlakte
42519 m²
Inhoud
5108 m³
Kamers
15
Slaapkamers
4
Badkamers
4
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Ligging
on_navigable_waterway, by_water, sheltered_position, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Nieuw-Loosdrechtsedijk 227

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Nieuw-Loosdrechtsedijk 227

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
69.96 kWh/m²
Primaire fossiele energie
141.8 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
1.8%
CO₂-emissie
26.12 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Loosdrecht

Onderwijs

Basisschool

3.3 km
Dagelijks

Supermarkt

3.6 km
Gezondheid

Huisarts

3.7 km
Vervoer

Treinstation

7.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

6.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

7 km
Gezondheid

Apotheek

4.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

9.1 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

4.6 km
Cultuur

Bibliotheek

3.1 km
Cultuur

Bioscoop

8.3 km

Buurtinformatie in Loosdrecht

265 Inwoners
120 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
75 Woningvoorraad
€1.096.000 Gem. woningwaarde Boomhoek
79% Koopwoningen
187 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Nieuw-Loosdrechtsedijk 227

Vergelijkbare woningen in Loosdrecht

Veelgestelde vragen over Nieuw-Loosdrechtsedijk 227

Wat is de geschatte woningwaarde van Nieuw-Loosdrechtsedijk 227?

De prijsindicatie voor Nieuw-Loosdrechtsedijk 227 ligt rond €7.570.000 tot €7.820.000. De gemiddelde woningwaarde in Boomhoek is €1.096.000. Dat komt neer op circa €958 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Nieuw-Loosdrechtsedijk 227 zich tot de wijk Boomhoek?

Nieuw-Loosdrechtsedijk 227 is een vrijstaande woning van 1144 m² in de wijk Boomhoek. De buurt telt 75 woningen. Daarvan is 79% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 187 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Nieuw-Loosdrechtsedijk 227?

Nieuw-Loosdrechtsedijk 227 is een vrijstaande woning in Boomhoek, gebouwd in 2002 (24 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Nieuw-Loosdrechtsedijk 227 vergeleken met de buurt?

Nieuw-Loosdrechtsedijk 227 heeft 1144 m² woonoppervlakte en 5108 m³ inhoud. Het perceel is 42519 m². Met 15 kamers is dat gemiddeld 76 m² per kamer. In Boomhoek ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.096.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Nieuw-Loosdrechtsedijk 227 en wat betekent dat?

Nieuw-Loosdrechtsedijk 227 heeft energielabel A. Geldig tot 2033-10-09. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 26.12 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Nieuw-Loosdrechtsedijk 227?

Nieuw-Loosdrechtsedijk 227 heeft 15 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er zijn 4 badkamers.

Hoe is de woningmarkt in Boomhoek?

De wijk Boomhoek in Loosdrecht (Noord-Holland) kenmerkt zich door 265 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.096.000, 79% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Boomhoek?

Vanuit Nieuw-Loosdrechtsedijk 227 in Boomhoek bereik je: supermarkt op 3.6 km, basisschool op 3.3 km, huisarts op 3.7 km, treinstation op 7.4 km, snelwegoprit op 6.4 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Boomhoek?

Zorg en onderwijs in de buurt van Nieuw-Loosdrechtsedijk 227: ziekenhuis op 9.1 km, apotheek op 4.1 km, kinderdagverblijf op 2.8 km, middelbare school op 7 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Boomhoek?

Recreatie nabij Boomhoek: restaurant (0.3 km), cafe (4.6 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van Nieuw-Loosdrechtsedijk 227?

Nieuw-Loosdrechtsedijk 227 is verkocht in de periode 2023 tot 2027. De prijsindicatie ligt rond €7.570.000 tot €7.820.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Boomhoek is €1.096.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.