Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1932
- Woonoppervlakte
- 240 m²
- Perceeloppervlakte
- 1100 m²
- Inhoud
- 450 m³
- Kamers
- 5
Nieuw-Loosdrechtsedijk 191 is een woonhuis in Loosdrecht, gebouwd in 1932. De woning heeft een woonoppervlakte van 240 m², een perceel van 1100 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.096.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Nieuw-Loosdrechtsedijk 191
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
3.3 kmSupermarkt
3.6 kmHuisarts
3.7 kmTreinstation
7.4 kmSnelweg oprit
6.4 kmKinderdagverblijf
2.8 kmMiddelbare school
7 kmApotheek
4.1 kmZiekenhuis
9.1 kmRestaurant
0.3 kmCafé
4.6 kmBibliotheek
3.1 kmBioscoop
8.3 kmDe gemiddelde woningwaarde in Boomhoek is €1.096.000. Dat komt neer op circa €4.567 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenNieuw-Loosdrechtsedijk 191 is een woonhuis van 240 m² in de wijk Boomhoek. De buurt telt 75 woningen. Daarvan is 79% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 187 inwoners per km².
Nieuw-Loosdrechtsedijk 191 is een woonhuis in Boomhoek, gebouwd in 1932 (94 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Nieuw-Loosdrechtsedijk 191 heeft 240 m² woonoppervlakte en 450 m³ inhoud. Het perceel is 1100 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 48 m² per kamer. In Boomhoek ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.096.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Nieuw-Loosdrechtsedijk 191 heeft energielabel B. Geldig tot 2034-03-05. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 33.3 kg/jaar.
Nieuw-Loosdrechtsedijk 191 heeft 5 kamers.
De wijk Boomhoek in Loosdrecht (Noord-Holland) kenmerkt zich door 265 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.096.000, 79% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit Nieuw-Loosdrechtsedijk 191 in Boomhoek bereik je: supermarkt op 3.6 km, basisschool op 3.3 km, huisarts op 3.7 km, treinstation op 7.4 km, snelwegoprit op 6.4 km.