Streetview Nieuw-Loosdrechtsedijk 139 A Loosdrecht

Nieuw-Loosdrechtsedijk 139 A, 1231 KR Loosdrecht

199 m² Bouwjaar 2013 8 kamers 4 slaapkamers Label A

Nieuw-Loosdrechtsedijk 139 A is een woonhuis in Loosdrecht, gebouwd in 2013. De woning heeft een woonoppervlakte van 199 m², een perceel van 3370 m² en 8 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €495.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2013
Woonoppervlakte
199 m²
Perceeloppervlakte
3370 m²
Inhoud
688 m³
Kamers
8
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Nieuw-Loosdrechtsedijk 139 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Nieuw-Loosdrechtsedijk 139 A

Energielabel

Energieklasse
A

Bereikbaarheid in Loosdrecht

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

4.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.9 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

3.7 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

5.2 km

Buurtinformatie in Loosdrecht

6605 Inwoners
2780 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
2772 Woningvoorraad
€495.000 Gem. woningwaarde Nieuw-Loosdrechtsedijk
69% Koopwoningen
1.316 Inwoners per km²

Locatie van Nieuw-Loosdrechtsedijk 139 A

Vergelijkbare woningen in Loosdrecht

Veelgestelde vragen over Nieuw-Loosdrechtsedijk 139 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Nieuw-Loosdrechtsedijk 139 A?

De prijsindicatie voor Nieuw-Loosdrechtsedijk 139 A ligt rond €340.000 tot €390.000. De gemiddelde woningwaarde in Nieuw-Loosdrechtsedijk is €495.000. Dat komt neer op circa €2.487 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Nieuw-Loosdrechtsedijk 139 A zich tot de wijk Nieuw-Loosdrechtsedijk?

Nieuw-Loosdrechtsedijk 139 A is een woonhuis van 199 m² in de wijk Nieuw-Loosdrechtsedijk. De buurt telt 2.772 woningen. Daarvan is 69% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.316 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Nieuw-Loosdrechtsedijk 139 A?

Nieuw-Loosdrechtsedijk 139 A is een woonhuis in Nieuw-Loosdrechtsedijk, gebouwd in 2013 (13 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Nieuw-Loosdrechtsedijk 139 A vergeleken met de buurt?

Nieuw-Loosdrechtsedijk 139 A heeft 199 m² woonoppervlakte en 688 m³ inhoud. Het perceel is 3370 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Nieuw-Loosdrechtsedijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €495.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Nieuw-Loosdrechtsedijk 139 A en wat betekent dat?

Nieuw-Loosdrechtsedijk 139 A heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Nieuw-Loosdrechtsedijk 139 A?

Nieuw-Loosdrechtsedijk 139 A heeft 8 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Nieuw-Loosdrechtsedijk?

De wijk Nieuw-Loosdrechtsedijk in Loosdrecht (Noord-Holland) kenmerkt zich door 6.605 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €495.000, 69% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Nieuw-Loosdrechtsedijk?