Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2024
- Woonoppervlakte
- 248 m²
Ruilverkavelingsweg 4 is een woonhuis in Loon op Zand, gebouwd in 2024. De woning heeft een woonoppervlakte van 248 m². Het energielabel is A++++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €330.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Ruilverkavelingsweg 4
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.8 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
9.4 kmSnelweg oprit
1.7 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
6.7 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
7.2 kmRestaurant
0.6 kmCafé
0.9 kmBibliotheek
1.2 kmBioscoop
9.8 kmDe gemiddelde woningwaarde in Molenwijk (noord) is €330.000. Dat komt neer op circa €1.331 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenRuilverkavelingsweg 4 is een woonhuis van 248 m² in de wijk Molenwijk (noord). De buurt telt 655 woningen. Daarvan is 76% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.324 inwoners per km².
Ruilverkavelingsweg 4 is een woonhuis in Molenwijk (noord), gebouwd in 2024 (2 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Ruilverkavelingsweg 4 heeft 248 m² woonoppervlakte. In Molenwijk (noord) ligt de gemiddelde woningwaarde op €330.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Ruilverkavelingsweg 4 heeft energielabel A++++. Geldig tot 2034-01-26. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is -5.78 kg/jaar.
De wijk Molenwijk (noord) in Loon op Zand (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.515 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €330.000, 76% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Ruilverkavelingsweg 4 in Molenwijk (noord) bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 9.4 km, snelwegoprit op 1.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Ruilverkavelingsweg 4: ziekenhuis op 7.2 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 6.7 km.