Bungalow, vrijstaande woning Kamperfoelielaan 10 Loon op Zand

Kamperfoelielaan 10, 5175 BL Loon op Zand

67 m² Bouwjaar 1968 4 kamers 2 slaapkamers Label F

Kamperfoelielaan 10 is een bungalow, vrijstaande woning in Loon op Zand, gebouwd in 1968. De woning heeft een woonoppervlakte van 67 m², een perceel van 780 m² en 4 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €663.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1968
Woonoppervlakte
67 m²
Perceeloppervlakte
780 m²
Inhoud
360 m³
Kamers
4
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€675.000 tot €775.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan bosrand, aan rustige weg, beschutte ligging en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Kamperfoelielaan 10

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kamperfoelielaan 10

Energielabel

Energieklasse
F
Energiebehoefte
241.94 kWh/m²
Primaire fossiele energie
375.81 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
69.15 kg/m²

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Loon op Zand

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

9.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

6.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.3 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

10 km

Buurtinformatie in Loon op Zand

390 Inwoners
155 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
157 Woningvoorraad
€663.000 Gem. woningwaarde Mussenhoek
92% Koopwoningen
855 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Kamperfoelielaan 10

Vergelijkbare woningen in Loon op Zand

Veelgestelde vragen over Kamperfoelielaan 10

Wat is de geschatte woningwaarde van Kamperfoelielaan 10?

De prijsindicatie voor Kamperfoelielaan 10 ligt rond €675.000 tot €775.000. De gemiddelde woningwaarde in Mussenhoek is €663.000. Dat komt neer op circa €9.896 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kamperfoelielaan 10 zich tot de wijk Mussenhoek?

Kamperfoelielaan 10 is een bungalow, vrijstaande woning van 67 m² in de wijk Mussenhoek. De buurt telt 157 woningen. Daarvan is 92% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 855 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kamperfoelielaan 10?

Kamperfoelielaan 10 is een bungalow, vrijstaande woning in Mussenhoek, gebouwd in 1968 (58 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Kamperfoelielaan 10 vergeleken met de buurt?

Kamperfoelielaan 10 heeft 67 m² woonoppervlakte en 360 m³ inhoud. Het perceel is 780 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 17 m² per kamer. In Mussenhoek ligt de gemiddelde woningwaarde op €663.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kamperfoelielaan 10 en wat betekent dat?

Kamperfoelielaan 10 heeft energielabel F. Geldig tot 2034-08-19. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 69.15 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Kamperfoelielaan 10?

Kamperfoelielaan 10 heeft 4 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Mussenhoek?

De wijk Mussenhoek in Loon op Zand (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 390 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €663.000, 92% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Mussenhoek?

Vanuit Kamperfoelielaan 10 in Mussenhoek bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 9.6 km, snelwegoprit op 1.9 km.