Streetview Hoge Steenweg 11 A Loon op Zand

Hoge Steenweg 11 A, 5175 AG Loon op Zand

186 m² Bouwjaar 1960

Hoge Steenweg 11 A is een appartement in Loon op Zand, gebouwd in 1960. De woning heeft een woonoppervlakte van 186 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €345.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1960
Woonoppervlakte
186 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Hoge Steenweg 11 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Loon op Zand

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

9.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

5.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.6 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

0.4 km
Cultuur

Bioscoop

9.7 km

Buurtinformatie in Loon op Zand

2540 Inwoners
1165 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1238 Woningvoorraad
€345.000 Gem. woningwaarde Oud-Loon
59% Koopwoningen
2.014 Inwoners per km²

Locatie van Hoge Steenweg 11 A

Vergelijkbare woningen in Loon op Zand

Veelgestelde vragen over Hoge Steenweg 11 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Hoge Steenweg 11 A?

De gemiddelde woningwaarde in Oud-Loon is €345.000. Dat komt neer op circa €1.855 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hoge Steenweg 11 A zich tot de wijk Oud-Loon?

Hoge Steenweg 11 A is een appartement van 186 m² in de wijk Oud-Loon. De buurt telt 1.238 woningen. Daarvan is 59% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.014 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hoge Steenweg 11 A?

Hoge Steenweg 11 A is een appartement in Oud-Loon, gebouwd in 1960 (66 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Hoge Steenweg 11 A vergeleken met de buurt?

Hoge Steenweg 11 A heeft 186 m² woonoppervlakte. In Oud-Loon ligt de gemiddelde woningwaarde op €345.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Oud-Loon?

De wijk Oud-Loon in Loon op Zand (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.540 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €345.000, 59% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oud-Loon?

Vanuit Hoge Steenweg 11 A in Oud-Loon bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 9.1 km, snelwegoprit op 1.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Oud-Loon?

Zorg en onderwijs in de buurt van Hoge Steenweg 11 A: ziekenhuis op 6.6 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 5.7 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Oud-Loon?

Recreatie nabij Oud-Loon: restaurant (0.2 km), cafe (0.4 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Hoge Steenweg 11 A?

Een woningrapport voor Hoge Steenweg 11 A bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Oud-Loon. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1960, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.