Streetview Zilvensebroekweg 118 Loenen

Zilvensebroekweg 118, 7371 EG Loenen

117 m² Bouwjaar 1995 4 kamers 3 slaapkamers Label B

Zilvensebroekweg 118 is een woonhuis in Loenen, gebouwd in 1995. De woning heeft een woonoppervlakte van 117 m², een perceel van 5675 m² en 4 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €602.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1995
Woonoppervlakte
117 m²
Perceeloppervlakte
5675 m²
Inhoud
423 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Zilvensebroekweg 118

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Zilvensebroekweg 118

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot

Bereikbaarheid in Loenen

Onderwijs

Basisschool

3.2 km
Dagelijks

Supermarkt

3.8 km
Gezondheid

Huisarts

3.5 km
Vervoer

Treinstation

5.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

3.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

8.8 km
Gezondheid

Apotheek

4.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

10.4 km
Horeca

Restaurant

1.7 km
Horeca

Café

4.6 km
Cultuur

Bibliotheek

5.5 km
Cultuur

Bioscoop

12 km

Buurtinformatie in Loenen

250 Inwoners
95 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
97 Woningvoorraad
€602.000 Gem. woningwaarde Het Goreld
81% Koopwoningen
46 Inwoners per km²

Locatie van Zilvensebroekweg 118

Vergelijkbare woningen in Loenen

Veelgestelde vragen over Zilvensebroekweg 118

Wat is de geschatte woningwaarde van Zilvensebroekweg 118?

De prijsindicatie voor Zilvensebroekweg 118 ligt rond €395.000 tot €445.000. De gemiddelde woningwaarde in Het Goreld is €602.000. Dat komt neer op circa €5.145 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Zilvensebroekweg 118 zich tot de wijk Het Goreld?

Zilvensebroekweg 118 is een woonhuis van 117 m² in de wijk Het Goreld. De buurt telt 97 woningen. Daarvan is 81% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 46 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Zilvensebroekweg 118?

Zilvensebroekweg 118 is een woonhuis in Het Goreld, gebouwd in 1995 (31 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Zilvensebroekweg 118 vergeleken met de buurt?

Zilvensebroekweg 118 heeft 117 m² woonoppervlakte en 423 m³ inhoud. Het perceel is 5675 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Het Goreld ligt de gemiddelde woningwaarde op €602.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Zilvensebroekweg 118 en wat betekent dat?

Zilvensebroekweg 118 heeft energielabel B. Geldig tot 2028-11-08. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Zilvensebroekweg 118?

Zilvensebroekweg 118 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Het Goreld?

De wijk Het Goreld in Loenen (Gelderland) kenmerkt zich door 250 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €602.000, 81% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Het Goreld?

Vanuit Zilvensebroekweg 118 in Het Goreld bereik je: supermarkt op 3.8 km, basisschool op 3.2 km, huisarts op 3.5 km, treinstation op 5.9 km, snelwegoprit op 1.2 km.