Streetview Bredestraat 18 Loenen aan de Vecht

Bredestraat 18, 3632 AZ Loenen aan de Vecht

86 m² Bouwjaar 1870 Label C

Bredestraat 18 is een appartement in Loenen aan de Vecht, gebouwd in 1870. De woning heeft een woonoppervlakte van 86 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €769.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1870
Woonoppervlakte
86 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Bredestraat 18

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Bredestraat 18

Energielabel

Energieklasse
C

Bereikbaarheid in Loenen aan de Vecht

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

7 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

5.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

13.6 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

5.5 km
Cultuur

Bibliotheek

0.7 km
Cultuur

Bioscoop

13.6 km

Buurtinformatie in Loenen aan de Vecht

415 Inwoners
185 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
199 Woningvoorraad
€769.000 Gem. woningwaarde Loenen Dorpskern
80% Koopwoningen
4.316 Inwoners per km²

Locatie van Bredestraat 18

Vergelijkbare woningen in Loenen aan de Vecht

Veelgestelde vragen over Bredestraat 18

Wat is de geschatte woningwaarde van Bredestraat 18?

De gemiddelde woningwaarde in Loenen Dorpskern is €769.000. Dat komt neer op circa €8.942 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bredestraat 18 zich tot de wijk Loenen Dorpskern?

Bredestraat 18 is een appartement van 86 m² in de wijk Loenen Dorpskern. De buurt telt 199 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.316 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bredestraat 18?

Bredestraat 18 is een appartement in Loenen Dorpskern, gebouwd in 1870 (156 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Bredestraat 18 vergeleken met de buurt?

Bredestraat 18 heeft 86 m² woonoppervlakte. In Loenen Dorpskern ligt de gemiddelde woningwaarde op €769.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Bredestraat 18 en wat betekent dat?

Bredestraat 18 heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.

Hoe is de woningmarkt in Loenen Dorpskern?

De wijk Loenen Dorpskern in Loenen aan de Vecht (Utrecht) kenmerkt zich door 415 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €769.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Loenen Dorpskern?

Vanuit Bredestraat 18 in Loenen Dorpskern bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 7 km, snelwegoprit op 0.8 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Loenen Dorpskern?

Zorg en onderwijs in de buurt van Bredestraat 18: ziekenhuis op 13.6 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 5.2 km.