Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1980
- Woonoppervlakte
- 133 m²
- Perceeloppervlakte
- 360 m²
- Inhoud
- 774 m³
- Kamers
- 4
- Slaapkamers
- 3
Dorpsstraat 1 A is een woonhuis in Loenen aan de Vecht, gebouwd in 1980. De woning heeft een woonoppervlakte van 133 m², een perceel van 360 m² en 4 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €769.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Dorpsstraat 1 A
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
7 kmSnelweg oprit
0.8 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
5.2 kmApotheek
0.7 kmZiekenhuis
13.6 kmRestaurant
0.3 kmCafé
5.5 kmBibliotheek
0.7 kmBioscoop
13.6 kmDe gemiddelde woningwaarde in Loenen Dorpskern is €769.000. Dat komt neer op circa €5.782 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenDorpsstraat 1 A is een woonhuis van 133 m² in de wijk Loenen Dorpskern. De buurt telt 199 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.316 inwoners per km².
Dorpsstraat 1 A is een woonhuis in Loenen Dorpskern, gebouwd in 1980 (46 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Dorpsstraat 1 A heeft 133 m² woonoppervlakte en 774 m³ inhoud. Het perceel is 360 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 33 m² per kamer. In Loenen Dorpskern ligt de gemiddelde woningwaarde op €769.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Dorpsstraat 1 A heeft energielabel D. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing.
Dorpsstraat 1 A heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.
De wijk Loenen Dorpskern in Loenen aan de Vecht (Utrecht) kenmerkt zich door 415 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €769.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Dorpsstraat 1 A in Loenen Dorpskern bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 7 km, snelwegoprit op 0.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Dorpsstraat 1 A: ziekenhuis op 13.6 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 5.2 km.