Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1930
- Woonoppervlakte
- 111 m²
- Perceeloppervlakte
- 1160 m²
Slootdijk 11 is een woonhuis in Loenen aan de Vecht, gebouwd in 1930. De woning heeft een woonoppervlakte van 111 m² en een perceel van 1160 m². Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €648.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Slootdijk 11
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.8 kmSupermarkt
1.9 kmHuisarts
1.9 kmTreinstation
8.1 kmSnelweg oprit
0.2 kmKinderdagverblijf
2 kmMiddelbare school
6.8 kmApotheek
2 kmZiekenhuis
11.7 kmRestaurant
0.4 kmCafé
6.2 kmBibliotheek
2.1 kmBioscoop
13.3 kmDe gemiddelde woningwaarde in Kerklaan is €648.000. Dat komt neer op circa €5.838 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenSlootdijk 11 is een woonhuis van 111 m² in de wijk Kerklaan. De buurt telt 54 woningen. Daarvan is 81% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.147 inwoners per km².
Slootdijk 11 is een woonhuis in Kerklaan, gebouwd in 1930 (96 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Slootdijk 11 heeft 111 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1160 m². In Kerklaan ligt de gemiddelde woningwaarde op €648.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Slootdijk 11 heeft energielabel G. Geldig tot 2030-07-27. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk Kerklaan in Loenen aan de Vecht (Utrecht) kenmerkt zich door 135 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €648.000, 81% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Slootdijk 11 in Kerklaan bereik je: supermarkt op 1.9 km, basisschool op 1.8 km, huisarts op 1.9 km, treinstation op 8.1 km, snelwegoprit op 0.2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Slootdijk 11: ziekenhuis op 11.7 km, apotheek op 2 km, kinderdagverblijf op 2 km, middelbare school op 6.8 km.