Vrijstaande woning Rijksstraatweg 99 B Loenen aan de Vecht

Rijksstraatweg 99 B, 3632 AA Loenen aan de Vecht

437 m² Bouwjaar 2008 12 kamers 8 slaapkamers Label NIET BESCHIKBAAR

Rijksstraatweg 99 B is een vrijstaande woning in Loenen aan de Vecht, gebouwd in 2008. De woning heeft een woonoppervlakte van 437 m², een perceel van 1518 m² en 12 kamers. Het energielabel is NIET BESCHIKBAAR. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €810.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2008
Woonoppervlakte
437 m²
Perceeloppervlakte
1518 m²
Inhoud
1814 m³
Kamers
12
Slaapkamers
8
Indicatie vraagprijs
€2.380.000 tot €2.630.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Zadeldak
Ligging
Vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Rijksstraatweg 99 B

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Rijksstraatweg 99 B

Energielabel

Energieklasse
NIET BESCHIKBAAR
Verwarming
Cv-ketel, gashaard, open haard en gehele vloerverwarming

Parkeertype
Op afgesloten terrein en op eigen terrein
Op eigen terrein
Ja

Bereikbaarheid in Loenen aan de Vecht

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

6.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

5.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

13.6 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

5.4 km
Cultuur

Bibliotheek

0.7 km
Cultuur

Bioscoop

13.9 km

Buurtinformatie in Loenen aan de Vecht

715 Inwoners
230 Huishoudens
3.1 Gem. huishoudensgrootte
226 Woningvoorraad
€810.000 Gem. woningwaarde Cronenburgh
82% Koopwoningen
7.558 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Rijksstraatweg 99 B

Vergelijkbare woningen in Loenen aan de Vecht

Veelgestelde vragen over Rijksstraatweg 99 B

Wat is de geschatte woningwaarde van Rijksstraatweg 99 B?

De prijsindicatie voor Rijksstraatweg 99 B ligt rond €2.380.000 tot €2.630.000. De gemiddelde woningwaarde in Cronenburgh is €810.000. Dat komt neer op circa €1.854 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Rijksstraatweg 99 B zich tot de wijk Cronenburgh?

Rijksstraatweg 99 B is een vrijstaande woning van 437 m² in de wijk Cronenburgh. De buurt telt 226 woningen. Daarvan is 82% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.558 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Rijksstraatweg 99 B?

Rijksstraatweg 99 B is een vrijstaande woning in Cronenburgh, gebouwd in 2008 (18 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Rijksstraatweg 99 B vergeleken met de buurt?

Rijksstraatweg 99 B heeft 437 m² woonoppervlakte en 1814 m³ inhoud. Het perceel is 1518 m². Met 12 kamers is dat gemiddeld 36 m² per kamer. In Cronenburgh ligt de gemiddelde woningwaarde op €810.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Rijksstraatweg 99 B en wat betekent dat?

Rijksstraatweg 99 B heeft energielabel NIET BESCHIKBAAR. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.

Hoe is de indeling van Rijksstraatweg 99 B?

Rijksstraatweg 99 B heeft 12 kamers waarvan 8 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Cronenburgh?

De wijk Cronenburgh in Loenen aan de Vecht (Utrecht) kenmerkt zich door 715 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €810.000, 82% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Cronenburgh?

Vanuit Rijksstraatweg 99 B in Cronenburgh bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 6.9 km, snelwegoprit op 0.3 km.