Streetview Vuurdoornstraat 19 Lisserbroek

Vuurdoornstraat 19, 2165 CJ Lisserbroek

147 m² Bouwjaar 2008 6 kamers 4 slaapkamers Label A

Vuurdoornstraat 19 is een woonhuis in Lisserbroek, gebouwd in 2008. De woning heeft een woonoppervlakte van 147 m², een perceel van 280 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €448.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2008
Woonoppervlakte
147 m²
Perceeloppervlakte
280 m²
Inhoud
575 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Vuurdoornstraat 19

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Vuurdoornstraat 19

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Lisserbroek

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1.5 km
Gezondheid

Huisarts

1.6 km
Vervoer

Treinstation

6.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.1 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

1.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

1.7 km

Buurtinformatie in Lisserbroek

3230 Inwoners
1310 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
1296 Woningvoorraad
€448.000 Gem. woningwaarde Lisserbroek
74% Koopwoningen
1.847 Inwoners per km²

Locatie van Vuurdoornstraat 19

Vergelijkbare woningen in Lisserbroek

Veelgestelde vragen over Vuurdoornstraat 19

Wat is de geschatte woningwaarde van Vuurdoornstraat 19?

De prijsindicatie voor Vuurdoornstraat 19 ligt rond €385.000 tot €435.000. De gemiddelde woningwaarde in Lisserbroek is €448.000. Dat komt neer op circa €3.048 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Vuurdoornstraat 19 zich tot de wijk Lisserbroek?

Vuurdoornstraat 19 is een woonhuis van 147 m² in de wijk Lisserbroek. De buurt telt 1.296 woningen. Daarvan is 74% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.847 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Vuurdoornstraat 19?

Vuurdoornstraat 19 is een woonhuis in Lisserbroek, gebouwd in 2008 (18 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Vuurdoornstraat 19 vergeleken met de buurt?

Vuurdoornstraat 19 heeft 147 m² woonoppervlakte en 575 m³ inhoud. Het perceel is 280 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Lisserbroek ligt de gemiddelde woningwaarde op €448.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Vuurdoornstraat 19 en wat betekent dat?

Vuurdoornstraat 19 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-02-02. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Vuurdoornstraat 19?

Vuurdoornstraat 19 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Lisserbroek?

De wijk Lisserbroek in Lisserbroek (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.230 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €448.000, 74% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Lisserbroek?

Vanuit Vuurdoornstraat 19 in Lisserbroek bereik je: supermarkt op 1.5 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 1.6 km, treinstation op 6.9 km, snelwegoprit op 2.4 km.