Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1986
- Woonoppervlakte
- 261 m²
- Perceeloppervlakte
- 660 m²
von Bönninghausenlaan 46 is een woonhuis in Lisse, gebouwd in 1986. De woning heeft een woonoppervlakte van 261 m² en een perceel van 660 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €372.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor von Bönninghausenlaan 46
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.8 kmTreinstation
6.5 kmSnelweg oprit
1 kmKinderdagverblijf
0.7 kmMiddelbare school
1.7 kmApotheek
1 kmZiekenhuis
4.2 kmRestaurant
0.4 kmCafé
0.5 kmBibliotheek
1.1 kmBioscoop
1.2 kmDe prijsindicatie voor von Bönninghausenlaan 46 ligt rond €850.000 tot €950.000. De gemiddelde woningwaarde in Berkhout is €372.000. Dat komt neer op circa €1.425 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenvon Bönninghausenlaan 46 is een woonhuis van 261 m² in de wijk Berkhout. De buurt telt 822 woningen. Daarvan is 52% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.428 inwoners per km².
von Bönninghausenlaan 46 is een woonhuis in Berkhout, gebouwd in 1986 (40 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
von Bönninghausenlaan 46 heeft 261 m² woonoppervlakte. Het perceel is 660 m². In Berkhout ligt de gemiddelde woningwaarde op €372.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Berkhout in Lisse (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.510 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €372.000, 52% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.
Vanuit von Bönninghausenlaan 46 in Berkhout bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 6.5 km, snelwegoprit op 1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van von Bönninghausenlaan 46: ziekenhuis op 4.2 km, apotheek op 1 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 1.7 km.
Recreatie nabij Berkhout: restaurant (0.4 km), cafe (0.5 km).
De prijsindicatie ligt rond €850.000 tot €950.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Berkhout is €372.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.