Streetview Burg. Berendsplantsoen 13 Lisse

Burg. Berendsplantsoen 13, 2161 BW Lisse

189 m² Bouwjaar 1986 Label A

Burg. Berendsplantsoen 13 is een woonhuis in Lisse, gebouwd in 1986. De woning heeft een woonoppervlakte van 189 m² en een perceel van 460 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €699.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1986
Woonoppervlakte
189 m²
Perceeloppervlakte
460 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Burg. Berendsplantsoen 13

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Burg. Berendsplantsoen 13

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
98.67 kWh/m²
Primaire fossiele energie
136.39 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
34.3%
CO₂-emissie
31.98 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Lisse

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

6.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.1 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

0.8 km

Buurtinformatie in Lisse

685 Inwoners
285 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
277 Woningvoorraad
€699.000 Gem. woningwaarde Van Rijckevorsel
78% Koopwoningen
2.946 Inwoners per km²

Locatie van Burg. Berendsplantsoen 13

Vergelijkbare woningen in Lisse

Veelgestelde vragen over Burg. Berendsplantsoen 13

Wat is de geschatte woningwaarde van Burg. Berendsplantsoen 13?

De gemiddelde woningwaarde in Van Rijckevorsel is €699.000. Dat komt neer op circa €3.698 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Burg. Berendsplantsoen 13 zich tot de wijk Van Rijckevorsel?

Burg. Berendsplantsoen 13 is een woonhuis van 189 m² in de wijk Van Rijckevorsel. De buurt telt 277 woningen. Daarvan is 78% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.946 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Burg. Berendsplantsoen 13?

Burg. Berendsplantsoen 13 is een woonhuis in Van Rijckevorsel, gebouwd in 1986 (40 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Burg. Berendsplantsoen 13 vergeleken met de buurt?

Burg. Berendsplantsoen 13 heeft 189 m² woonoppervlakte. Het perceel is 460 m². In Van Rijckevorsel ligt de gemiddelde woningwaarde op €699.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Burg. Berendsplantsoen 13 en wat betekent dat?

Burg. Berendsplantsoen 13 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-01-07. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 31.98 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Van Rijckevorsel?

De wijk Van Rijckevorsel in Lisse (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 685 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €699.000, 78% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Van Rijckevorsel?

Vanuit Burg. Berendsplantsoen 13 in Van Rijckevorsel bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 6.3 km, snelwegoprit op 0.6 km.