Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1990
- Woonoppervlakte
- 198 m²
- Perceeloppervlakte
- 464 m²
- Inhoud
- 755 m³
- Kamers
- 6
- Slaapkamers
- 4
Hein Meijerstraat 30 is een woonhuis in Lichtenvoorde, gebouwd in 1990. De woning heeft een woonoppervlakte van 198 m², een perceel van 464 m² en 6 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €318.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Hein Meijerstraat 30
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
0.8 kmHuisarts
1.1 kmTreinstation
5 kmSnelweg oprit
1.4 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
1.1 kmApotheek
1.2 kmZiekenhuis
9.2 kmRestaurant
0.9 kmCafé
1 kmBibliotheek
1.1 kmBioscoop
13 kmDe gemiddelde woningwaarde in Broekdijk is €318.000. Dat komt neer op circa €1.606 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenHein Meijerstraat 30 is een woonhuis van 198 m² in de wijk Broekdijk. De buurt telt 686 woningen. Daarvan is 92% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.954 inwoners per km².
Hein Meijerstraat 30 is een woonhuis in Broekdijk, gebouwd in 1990 (36 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Hein Meijerstraat 30 heeft 198 m² woonoppervlakte en 755 m³ inhoud. Het perceel is 464 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 33 m² per kamer. In Broekdijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €318.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Hein Meijerstraat 30 heeft energielabel B. Geldig tot 2033-08-16. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 32.93 kg/jaar.
Hein Meijerstraat 30 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Broekdijk in Lichtenvoorde (Gelderland) kenmerkt zich door 1.640 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €318.000, 92% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Hein Meijerstraat 30 in Broekdijk bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 5 km, snelwegoprit op 1.4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Hein Meijerstraat 30: ziekenhuis op 9.2 km, apotheek op 1.2 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 1.1 km.