Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1985
- Woonoppervlakte
- 642 m²
Vivaldistraat 10 is een appartement in Lichtenvoorde, gebouwd in 1985. De woning heeft een woonoppervlakte van 642 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €340.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Vivaldistraat 10
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
1.1 kmHuisarts
1.3 kmTreinstation
5 kmSnelweg oprit
0.9 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
1.7 kmApotheek
1.3 kmZiekenhuis
9.2 kmRestaurant
1.4 kmCafé
1.2 kmBibliotheek
1.5 kmBioscoop
13.6 kmDe gemiddelde woningwaarde in 't Zand is €340.000. Dat komt neer op circa €530 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenVivaldistraat 10 is een appartement van 642 m² in de wijk 't Zand. De buurt telt 312 woningen. Daarvan is 89% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.849 inwoners per km².
Vivaldistraat 10 is een appartement in 't Zand, gebouwd in 1985 (41 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Vivaldistraat 10 heeft 642 m² woonoppervlakte. In 't Zand ligt de gemiddelde woningwaarde op €340.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Vivaldistraat 10 heeft energielabel A. Geldig tot 2029-09-03. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 30.97 kg/jaar.
De wijk 't Zand in Lichtenvoorde (Gelderland) kenmerkt zich door 790 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €340.000, 89% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.
Vanuit Vivaldistraat 10 in 't Zand bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 5 km, snelwegoprit op 0.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Vivaldistraat 10: ziekenhuis op 9.2 km, apotheek op 1.3 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 1.7 km.
Recreatie nabij 't Zand: restaurant (1.4 km), cafe (1.2 km).