Streetview Martin Leliveltstraat 81 Lichtenvoorde

Martin Leliveltstraat 81, 7131 ZJ Lichtenvoorde

431 m² Bouwjaar 2004

Martin Leliveltstraat 81 is een woonhuis in Lichtenvoorde, gebouwd in 2004. De woning heeft een woonoppervlakte van 431 m² en een perceel van 1360 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €318.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2004
Woonoppervlakte
431 m²
Perceeloppervlakte
1360 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Martin Leliveltstraat 81

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Lichtenvoorde

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

9.2 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

13 km

Buurtinformatie in Lichtenvoorde

1640 Inwoners
685 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
686 Woningvoorraad
€318.000 Gem. woningwaarde Broekdijk
92% Koopwoningen
3.954 Inwoners per km²

Locatie van Martin Leliveltstraat 81

Vergelijkbare woningen in Lichtenvoorde

Veelgestelde vragen over Martin Leliveltstraat 81

Wat is de geschatte woningwaarde van Martin Leliveltstraat 81?

De gemiddelde woningwaarde in Broekdijk is €318.000. Dat komt neer op circa €738 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Martin Leliveltstraat 81 zich tot de wijk Broekdijk?

Martin Leliveltstraat 81 is een woonhuis van 431 m² in de wijk Broekdijk. De buurt telt 686 woningen. Daarvan is 92% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.954 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Martin Leliveltstraat 81?

Martin Leliveltstraat 81 is een woonhuis in Broekdijk, gebouwd in 2004 (22 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Martin Leliveltstraat 81 vergeleken met de buurt?

Martin Leliveltstraat 81 heeft 431 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1360 m². In Broekdijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €318.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Broekdijk?

De wijk Broekdijk in Lichtenvoorde (Gelderland) kenmerkt zich door 1.640 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €318.000, 92% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Broekdijk?

Vanuit Martin Leliveltstraat 81 in Broekdijk bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 5 km, snelwegoprit op 1.4 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Broekdijk?

Zorg en onderwijs in de buurt van Martin Leliveltstraat 81: ziekenhuis op 9.2 km, apotheek op 1.2 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 1.1 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Broekdijk?

Recreatie nabij Broekdijk: restaurant (0.9 km), cafe (1 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Martin Leliveltstraat 81?