Streetview Martin Leliveltstraat 15 07 Lichtenvoorde

Martin Leliveltstraat 15 07, 7131 ZH Lichtenvoorde

170 m² Bouwjaar 2001 4 kamers Label B

Martin Leliveltstraat 15 07 is een woonhuis in Lichtenvoorde, gebouwd in 2001. De woning heeft een woonoppervlakte van 170 m², een perceel van 205 m² en 4 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €236.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2001
Woonoppervlakte
170 m²
Perceeloppervlakte
205 m²
Inhoud
490 m³
Kamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Martin Leliveltstraat 15 07

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Martin Leliveltstraat 15 07

Energielabel

Energieklasse
B

Bereikbaarheid in Lichtenvoorde

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.2 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

4.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

8.7 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

0.5 km
Cultuur

Bioscoop

12.6 km

Buurtinformatie in Lichtenvoorde

835 Inwoners
375 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
485 Woningvoorraad
€236.000 Gem. woningwaarde Broek
52% Koopwoningen
4.080 Inwoners per km²

Locatie van Martin Leliveltstraat 15 07

Vergelijkbare woningen in Lichtenvoorde

Veelgestelde vragen over Martin Leliveltstraat 15 07

Wat is de geschatte woningwaarde van Martin Leliveltstraat 15 07?

De prijsindicatie voor Martin Leliveltstraat 15 07 ligt rond €190.000 tot €240.000. De gemiddelde woningwaarde in Broek is €236.000. Dat komt neer op circa €1.388 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Martin Leliveltstraat 15 07 zich tot de wijk Broek?

Martin Leliveltstraat 15 07 is een woonhuis van 170 m² in de wijk Broek. De buurt telt 485 woningen. Daarvan is 52% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.080 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Martin Leliveltstraat 15 07?

Martin Leliveltstraat 15 07 is een woonhuis in Broek, gebouwd in 2001 (25 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Martin Leliveltstraat 15 07 vergeleken met de buurt?

Martin Leliveltstraat 15 07 heeft 170 m² woonoppervlakte en 490 m³ inhoud. Het perceel is 205 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 42 m² per kamer. In Broek ligt de gemiddelde woningwaarde op €236.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Martin Leliveltstraat 15 07 en wat betekent dat?

Martin Leliveltstraat 15 07 heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.

Hoe is de indeling van Martin Leliveltstraat 15 07?

Martin Leliveltstraat 15 07 heeft 4 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Broek?

De wijk Broek in Lichtenvoorde (Gelderland) kenmerkt zich door 835 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €236.000, 52% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Broek?

Vanuit Martin Leliveltstraat 15 07 in Broek bereik je: supermarkt op 0.2 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 4.5 km, snelwegoprit op 1.2 km.