Geschakelde 2-onder-1-kapwoning Irenestraat 16 Lichtenvoorde

Irenestraat 16, 7131 XS Lichtenvoorde

124 m² Bouwjaar 1981 7 kamers 5 slaapkamers Label C

Irenestraat 16 is een geschakelde 2-onder-1-kapwoning in Lichtenvoorde, gebouwd in 1981. De woning heeft een woonoppervlakte van 124 m², een perceel van 262 m² en 7 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €258.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Geschakelde 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
ExistingConstruction
Bouwjaar
1981
Woonoppervlakte
124 m²
Perceeloppervlakte
262 m²
Inhoud
3472 m³
Kamers
7
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€365.000 tot €415.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Ligging
overlooking_park, on_quiet_road, in_green_area, in_residential_district, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Irenestraat 16

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Irenestraat 16

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
138.28 kWh/m²
Primaire fossiele energie
208.74 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
5.8%
CO₂-emissie
39.81 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Lichtenvoorde

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

4.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

8.6 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

12.3 km

Buurtinformatie in Lichtenvoorde

1050 Inwoners
445 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
464 Woningvoorraad
€258.000 Gem. woningwaarde Veld West
65% Koopwoningen
3.425 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Irenestraat 16

Vergelijkbare woningen in Lichtenvoorde

Veelgestelde vragen over Irenestraat 16

Wat is de geschatte woningwaarde van Irenestraat 16?

De prijsindicatie voor Irenestraat 16 ligt rond €365.000 tot €415.000. De gemiddelde woningwaarde in Veld West is €258.000. Dat komt neer op circa €2.081 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Irenestraat 16 zich tot de wijk Veld West?

Irenestraat 16 is een geschakelde 2-onder-1-kapwoning van 124 m² in de wijk Veld West. De buurt telt 464 woningen. Daarvan is 65% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.425 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Irenestraat 16?

Irenestraat 16 is een geschakelde 2-onder-1-kapwoning in Veld West, gebouwd in 1981 (45 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Irenestraat 16 vergeleken met de buurt?

Irenestraat 16 heeft 124 m² woonoppervlakte en 3472 m³ inhoud. Het perceel is 262 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Veld West ligt de gemiddelde woningwaarde op €258.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Irenestraat 16 en wat betekent dat?

Irenestraat 16 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-06-18. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 39.81 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Irenestraat 16?

Irenestraat 16 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Veld West?

De wijk Veld West in Lichtenvoorde (Gelderland) kenmerkt zich door 1.050 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €258.000, 65% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Veld West?

Vanuit Irenestraat 16 in Veld West bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 4.4 km, snelwegoprit op 1.7 km.