Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1978
- Woonoppervlakte
- 143 m²
- Perceeloppervlakte
- 255 m²
- Inhoud
- 565 m³
- Kamers
- 6
- Slaapkamers
- 4
Tongerlosestraat 52 is een woonhuis in Lichtenvoorde, gebouwd in 1978. De woning heeft een woonoppervlakte van 143 m², een perceel van 255 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €263.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Tongerlosestraat 52
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
1 kmHuisarts
1.3 kmTreinstation
4 kmSnelweg oprit
0.9 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.7 kmApotheek
1.4 kmZiekenhuis
8.1 kmRestaurant
0.6 kmCafé
0.5 kmBibliotheek
1.2 kmBioscoop
11.4 kmDe prijsindicatie voor Tongerlosestraat 52 ligt rond €240.000 tot €290.000. De gemiddelde woningwaarde in Veld Oost is €263.000. Dat komt neer op circa €1.839 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenTongerlosestraat 52 is een woonhuis van 143 m² in de wijk Veld Oost. De buurt telt 1.009 woningen. Daarvan is 71% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.482 inwoners per km².
Tongerlosestraat 52 is een woonhuis in Veld Oost, gebouwd in 1978 (48 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Tongerlosestraat 52 heeft 143 m² woonoppervlakte en 565 m³ inhoud. Het perceel is 255 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Veld Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €263.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Tongerlosestraat 52 heeft energielabel C. Geldig tot 2032-09-27. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 36.28 kg/jaar.
Tongerlosestraat 52 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Veld Oost in Lichtenvoorde (Gelderland) kenmerkt zich door 2.295 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €263.000, 71% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Tongerlosestraat 52 in Veld Oost bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 4 km, snelwegoprit op 0.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Tongerlosestraat 52: ziekenhuis op 8.1 km, apotheek op 1.4 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.7 km.