Hoekwoning Herman Harmsenstraat 1 Lichtenvoorde

Herman Harmsenstraat 1, 7131 CJ Lichtenvoorde

83 m² Bouwjaar 1952 4 kamers 3 slaapkamers Label F

Herman Harmsenstraat 1 is een hoekwoning in Lichtenvoorde, gebouwd in 1952. De woning heeft een woonoppervlakte van 83 m², een perceel van 250 m² en 4 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €236.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1952
Woonoppervlakte
83 m²
Perceeloppervlakte
250 m²
Inhoud
318 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€265.000 tot €315.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025
Ligging
in_center, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Herman Harmsenstraat 1

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Herman Harmsenstraat 1

Energielabel

Energieklasse
F
Energiebehoefte
245.78 kWh/m²
Primaire fossiele energie
352.14 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
65.64 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Lichtenvoorde

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.2 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

4.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

8.7 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

0.5 km
Cultuur

Bioscoop

12.6 km

Buurtinformatie in Lichtenvoorde

835 Inwoners
375 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
485 Woningvoorraad
€236.000 Gem. woningwaarde Broek
52% Koopwoningen
4.080 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Herman Harmsenstraat 1

Vergelijkbare woningen in Lichtenvoorde

Veelgestelde vragen over Herman Harmsenstraat 1

Wat is de geschatte woningwaarde van Herman Harmsenstraat 1?

De prijsindicatie voor Herman Harmsenstraat 1 ligt rond €265.000 tot €315.000. De gemiddelde woningwaarde in Broek is €236.000. Dat komt neer op circa €2.843 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Herman Harmsenstraat 1 zich tot de wijk Broek?

Herman Harmsenstraat 1 is een hoekwoning van 83 m² in de wijk Broek. De buurt telt 485 woningen. Daarvan is 52% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.080 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Herman Harmsenstraat 1?

Herman Harmsenstraat 1 is een hoekwoning in Broek, gebouwd in 1952 (74 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Herman Harmsenstraat 1 vergeleken met de buurt?

Herman Harmsenstraat 1 heeft 83 m² woonoppervlakte en 318 m³ inhoud. Het perceel is 250 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Broek ligt de gemiddelde woningwaarde op €236.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Herman Harmsenstraat 1 en wat betekent dat?

Herman Harmsenstraat 1 heeft energielabel F. Geldig tot 2033-12-18. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 65.64 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Herman Harmsenstraat 1?

Herman Harmsenstraat 1 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Broek?

De wijk Broek in Lichtenvoorde (Gelderland) kenmerkt zich door 835 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €236.000, 52% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Broek?

Vanuit Herman Harmsenstraat 1 in Broek bereik je: supermarkt op 0.2 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 4.5 km, snelwegoprit op 1.2 km.