Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1955
- Woonoppervlakte
- 208 m²
- Perceeloppervlakte
- 690 m²
Antoon Slotstraat 10 is een woonhuis in Lichtenvoorde, gebouwd in 1955. De woning heeft een woonoppervlakte van 208 m² en een perceel van 690 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €236.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Antoon Slotstraat 10
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.9 kmSupermarkt
0.2 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
4.5 kmSnelweg oprit
1.2 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
0.8 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
8.7 kmRestaurant
0.5 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
0.5 kmBioscoop
12.6 kmDe prijsindicatie voor Antoon Slotstraat 10 ligt rond €235.000 tot €285.000. De gemiddelde woningwaarde in Broek is €236.000. Dat komt neer op circa €1.135 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenAntoon Slotstraat 10 is een woonhuis van 208 m² in de wijk Broek. De buurt telt 485 woningen. Daarvan is 52% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.080 inwoners per km².
Antoon Slotstraat 10 is een woonhuis in Broek, gebouwd in 1955 (71 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Antoon Slotstraat 10 heeft 208 m² woonoppervlakte. Het perceel is 690 m². In Broek ligt de gemiddelde woningwaarde op €236.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Antoon Slotstraat 10 heeft energielabel B. Geldig tot 2030-12-20. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk Broek in Lichtenvoorde (Gelderland) kenmerkt zich door 835 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €236.000, 52% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Antoon Slotstraat 10 in Broek bereik je: supermarkt op 0.2 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 4.5 km, snelwegoprit op 1.2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Antoon Slotstraat 10: ziekenhuis op 8.7 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 0.8 km.
Recreatie nabij Broek: restaurant (0.5 km), cafe (0.4 km).