Eengezinswoning, geschakelde 2-onder-1-kapwoning Pastoor Sandersstraat 1 02 Lichtenvoorde

Pastoor Sandersstraat 1 02, 7131 BT Lichtenvoorde

118 m² Bouwjaar 1999 4 kamers 3 slaapkamers Label B

Pastoor Sandersstraat 1 02 is een eengezinswoning, geschakelde 2-onder-1-kapwoning in Lichtenvoorde, gebouwd in 1999. De woning heeft een woonoppervlakte van 118 m², een perceel van 222 m² en 4 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €236.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, geschakelde 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1999
Woonoppervlakte
118 m²
Perceeloppervlakte
222 m²
Inhoud
476 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€405.000 tot €455.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In centrum, in woonwijk en open ligging

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Pastoor Sandersstraat 1 02

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Pastoor Sandersstraat 1 02

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Bijzonderheden

Certificeringen
Energie Prestatie Advies

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (70.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Lichtenvoorde

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.2 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

4.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

8.7 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

0.5 km
Cultuur

Bioscoop

12.6 km

Buurtinformatie in Lichtenvoorde

835 Inwoners
375 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
485 Woningvoorraad
€236.000 Gem. woningwaarde Broek
52% Koopwoningen
4.080 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Pastoor Sandersstraat 1 02

Vergelijkbare woningen in Lichtenvoorde

Veelgestelde vragen over Pastoor Sandersstraat 1 02

Wat is de geschatte woningwaarde van Pastoor Sandersstraat 1 02?

De prijsindicatie voor Pastoor Sandersstraat 1 02 ligt rond €405.000 tot €455.000. De gemiddelde woningwaarde in Broek is €236.000. Dat komt neer op circa €2.000 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Pastoor Sandersstraat 1 02 zich tot de wijk Broek?

Pastoor Sandersstraat 1 02 is een eengezinswoning, geschakelde 2-onder-1-kapwoning van 118 m² in de wijk Broek. De buurt telt 485 woningen. Daarvan is 52% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.080 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Pastoor Sandersstraat 1 02?

Pastoor Sandersstraat 1 02 is een eengezinswoning, geschakelde 2-onder-1-kapwoning in Broek, gebouwd in 1999 (27 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Pastoor Sandersstraat 1 02 vergeleken met de buurt?

Pastoor Sandersstraat 1 02 heeft 118 m² woonoppervlakte en 476 m³ inhoud. Het perceel is 222 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Broek ligt de gemiddelde woningwaarde op €236.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Pastoor Sandersstraat 1 02 en wat betekent dat?

Pastoor Sandersstraat 1 02 heeft energielabel B. Geldig tot 2027-05-17. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Pastoor Sandersstraat 1 02?

Pastoor Sandersstraat 1 02 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 70 m².

Hoe is de woningmarkt in Broek?

De wijk Broek in Lichtenvoorde (Gelderland) kenmerkt zich door 835 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €236.000, 52% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Broek?