Eengezinswoning, vrijstaande woning Oude Zandweg 3 Lewedorp

Oude Zandweg 3, 4456 RH Lewedorp

141 m² Bouwjaar 1906 4 kamers 3 slaapkamers Label B

Oude Zandweg 3 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Lewedorp, gebouwd in 1906. De woning heeft een woonoppervlakte van 141 m², een perceel van 5560 m² en 4 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €395.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1906
Woonoppervlakte
141 m²
Perceeloppervlakte
5560 m²
Inhoud
610 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€770.000 tot €870.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
Buiten bebouwde kom, landelijk gelegen en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Oude Zandweg 3

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Oude Zandweg 3

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
141.75 kWh/m²
Primaire fossiele energie
166.87 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
31.1%
CO₂-emissie
60.9 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Houtkachel, gehele vloerverwarming, warmte terugwininstallatie en warmtepomp
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (265.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin, plaats, tuin rondom, voortuin, zijtuin en zonneterras

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Lewedorp

Onderwijs

Basisschool

2 km
Dagelijks

Supermarkt

5.6 km
Gezondheid

Huisarts

2.3 km
Vervoer

Treinstation

7.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

9.8 km
Gezondheid

Apotheek

2.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

11.4 km
Horeca

Restaurant

2.9 km
Horeca

Café

4.4 km
Cultuur

Bibliotheek

6.6 km
Cultuur

Bioscoop

10.7 km

Buurtinformatie in Lewedorp

430 Inwoners
155 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
166 Woningvoorraad
€395.000 Gem. woningwaarde Buitengebied Lewedorp
96% Koopwoningen
30 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Oude Zandweg 3

Vergelijkbare woningen in Lewedorp

Veelgestelde vragen over Oude Zandweg 3

Wat is de geschatte woningwaarde van Oude Zandweg 3?

De prijsindicatie voor Oude Zandweg 3 ligt rond €770.000 tot €870.000. De gemiddelde woningwaarde in Buitengebied Lewedorp is €395.000. Dat komt neer op circa €2.801 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Oude Zandweg 3 zich tot de wijk Buitengebied Lewedorp?

Oude Zandweg 3 is een eengezinswoning, vrijstaande woning van 141 m² in de wijk Buitengebied Lewedorp. De buurt telt 166 woningen. Daarvan is 96% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 30 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Oude Zandweg 3?

Oude Zandweg 3 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Buitengebied Lewedorp, gebouwd in 1906 (120 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Oude Zandweg 3 vergeleken met de buurt?

Oude Zandweg 3 heeft 141 m² woonoppervlakte en 610 m³ inhoud. Het perceel is 5560 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 35 m² per kamer. In Buitengebied Lewedorp ligt de gemiddelde woningwaarde op €395.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Oude Zandweg 3 en wat betekent dat?

Oude Zandweg 3 heeft energielabel B. Geldig tot 2034-10-25. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 60.9 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Oude Zandweg 3?

Oude Zandweg 3 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 265 m².

Hoe is de woningmarkt in Buitengebied Lewedorp?

De wijk Buitengebied Lewedorp in Lewedorp (Zeeland) kenmerkt zich door 430 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €395.000, 96% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buitengebied Lewedorp?