Streetview Klaverstraat 17 Lewedorp

Klaverstraat 17, 4456 CB Lewedorp

213 m² Bouwjaar 2008

Klaverstraat 17 is een woonhuis in Lewedorp, gebouwd in 2008. De woning heeft een woonoppervlakte van 213 m² en een perceel van 330 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €261.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2008
Woonoppervlakte
213 m²
Perceeloppervlakte
330 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Klaverstraat 17

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Lewedorp

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

6.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

7.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

10.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

11.9 km
Horeca

Restaurant

3.1 km
Horeca

Café

4.9 km
Cultuur

Bibliotheek

7.2 km
Cultuur

Bioscoop

10.6 km

Buurtinformatie in Lewedorp

1395 Inwoners
615 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
630 Woningvoorraad
€261.000 Gem. woningwaarde Kern Lewedorp
73% Koopwoningen
3.293 Inwoners per km²

Locatie van Klaverstraat 17

Vergelijkbare woningen in Lewedorp

Veelgestelde vragen over Klaverstraat 17

Wat is de geschatte woningwaarde van Klaverstraat 17?

De gemiddelde woningwaarde in Kern Lewedorp is €261.000. Dat komt neer op circa €1.225 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Klaverstraat 17 zich tot de wijk Kern Lewedorp?

Klaverstraat 17 is een woonhuis van 213 m² in de wijk Kern Lewedorp. De buurt telt 630 woningen. Daarvan is 73% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.293 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Klaverstraat 17?

Klaverstraat 17 is een woonhuis in Kern Lewedorp, gebouwd in 2008 (18 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Klaverstraat 17 vergeleken met de buurt?

Klaverstraat 17 heeft 213 m² woonoppervlakte. Het perceel is 330 m². In Kern Lewedorp ligt de gemiddelde woningwaarde op €261.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Kern Lewedorp?

De wijk Kern Lewedorp in Lewedorp (Zeeland) kenmerkt zich door 1.395 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €261.000, 73% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kern Lewedorp?

Vanuit Klaverstraat 17 in Kern Lewedorp bereik je: supermarkt op 6.8 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 7.3 km, snelwegoprit op 0.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Kern Lewedorp?

Zorg en onderwijs in de buurt van Klaverstraat 17: ziekenhuis op 11.9 km, apotheek op 0.4 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 10.8 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Kern Lewedorp?

Recreatie nabij Kern Lewedorp: restaurant (3.1 km), cafe (4.9 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Klaverstraat 17?